Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Już w niedzielę ćwierćfinał OPP z Polonią Środa

18 02 27     Pomimo tego, że okres przygotowawczy przed rozpoczęciem ligowych zmagań jeszcze trwa to przed zawodnikami trenera Pawła Kutyni już w niedzielę 4 marca pierwszy oficjalny mecz w 2018 roku.

      W ramach ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski czerwono-czarni zmierzą się z III-ligową Polonią Środa. 

    Ze względu na pogodę, mecz rozegrany zostanie w Poznaniu o godzinie 16. na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Gdańskiej. Huraganiści wystąpią oczywiście w roli gospodarza.

      W ostatni weekend zawodnicy HP mieli wolne, nie rozegrali żadnej gry kontrolnej. Wcześniej bo w miniony czwartek, przy okazji treningu w Poznaniu zagrali w  okrojonym składzie z TPS Winogrady Poznań. Mecz zakończył się remisem 2:2 (bramki Mateusz Chachuła oraz Mikołaj Szymocha).

       Z kolei w ubiegły piątek po treningu który odbył się na orliku cały zespół udał się na spotkanie integracyjne połączone z odnową biologiczną (zdjęcie). Huraganiści mogli korzystać z zabiegów klubowego fizjoterapeuty, sauny, jacuzzi, basenu, a na koniec zjedli wspólną kolację.

       Na chwilę obecną trwają rozmowy z klubami z których mają przenieść się do naszego zespołu nowi zawodnicy. Wiemy już, że czerwono-czarne barwy w nowej rundzie reprezentować będę Mikołaj Miczyński (19-letni bramkarz z Mieszka Gniezno), Marcin Jędrzejczak (21-letni pomocnik z Victorii Września), Szymon Ignaczak (20-letni pomocnik z Tura Turek) oraz juniorzy Igor Watras (17-letni pomocnik), Ryszard Wierzbiński (16-letni pomocnik) oraz Bartosz Stasiak (18-letni obrońca) którzy na stałe trenują już z pierwszym zespołem. Do końca tygodnia powinniśmy poznać nazwiska jeszcze czterech nowych graczy.

         Z kolei nic nie zmieniło się w kwestii ubytków. Oprócz poważnie kontuzjowanych Damiana Gocałka (złamane 2-wie kości śródstopia) oraz Bartosza Żołądkiewicza (po zabiegu rekonstrukcji więzadeł krzyżowych) wiosną nie zobaczmy Dominika Nowickiego, który zagra w Mieszku Gniezno, Mateusza Gawrońskiego i Arkadiusza Powałowskiego, którzy prawdopodobnie wypożyczeni zostaną na pół roku do Piasta Kobylnica oraz Oskara Włodarczyka, Mikołaja Kidawy i Ernesta Maćkowiaka, którzy z przyczyn osobistych musieli zawiesić buty na kołku. Adam Napieralski z kolei z powodu zmiany miejsca zamieszkania prawdopodobnie przez najbliższe pół roku grał będzie w IV-ligowym Piaście Żerniki Wrocław. (gk)

17 02 17

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner