Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Ostatni mecz

Letnie zgrupowanie seniorów za nami

18 07 22 1      W niedzielę 22 lipca o godzinie 14. zakończyło się zgrupowanie seniorów. Czerwono-czarni przez pięć dni ostro trenowali w nadmorskiej Ustce.

      Wczoraj w przedostatnim dniu wyjazdu nasz zespół rozegrał sparing w Słupsku z miejscowym Gryfem i wygrał 4:1. Warto zaznaczyć, że Gryf to faworyt do awansu w nadchodzących rozgrywkach pomorskiej IV ligi w której występuje kilku doświadczonych zawodników z ligową przeszłością. W miniony weekend Gryf w sparingu pokonał 2:1 Lechię Gdańsk.

        Huraganiści pomimo treningowych trudów rozegrali dobry mecz. Gospodarze szczególnie w pierwszej części meczu stworzyli kilka dogodnych sytuacji lecz zabrakło im skuteczności. Pobiedziszczanie przegrywali 1:0 po golu doświadczonego Damiana Tofila, ale wyrównał po rzucie rożnym David Paku-Tshela. Na prowadzenie wyprowadził drużynę Mateusz Chachuła, a kolejne gole zdobyli Bartosz Żołądkiewicz z rzutu karnego i Mariusz Olczyk.

       Mecz z Gryfem był okazją do spotkania z Prezesem tego klubu Pawłem Kryszałowiczem byłym reprezentantem Polski, uczestnikiem MŚ w Korei i Japonii.18 07 22

     Skład wyjściowy na mecz z Gryfem: Kacper Chojnacki - Filip Sadowczyk, Grzegorz Karasiewicz, Piotr Trepka, Mateusz Siemiński - Adam Kowalski, Mikołaj Szymocha, Marcin Jackowiak, Ryszard Wierzbiński - David Paku-Tshela, Mikołaj Witaszyk. 

      W sobotę na popołudniowym treningu strzeleckim gościnnie pojawił się kolejny były reprezentant naszego kraju Jacek Dembiński, który uczestniczył w zajęciach z drużyną oraz pojawił się na wieczornym ognisku przygotowanym dla naszej drużyny na zakończenie obozu.

      Niedziela rozpoczęła się od porannego treningu na plaży i był to ostatni sportowy akord zgrupowania. O 13. uczestnicy obozu zjedli obiad i udali się do Pobiedzisk.

        W najbliższych dnia pojawi się obszerna fotorelacja z wszystkich dni wyjazdu Huraganistów. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner