Minimalna porażka w wyrównanym meczu z Victorią

18 07 25      Trzy dni po powrocie z zgrupowania w Ustce czerwono-czarni rozegrali kolejny mecz towarzyski. Minimalną wygraną 1:0 Victorii Września zakończył się trzeci sparing Huraganistów w okresie przygotowawczym. Warto zaznaczyć, że Victoria to aktualny mistrz IV ligi grupy południowej, która przegrała w barażach z Mieszkiem Gniezno awans do III ligi.

Spotkanie rozgrywane na świetnie przygotowanej murawie w Psarach Polskich było z pewnością pożytecznym doświadczeniem i lekcją dla obu drużyn. Mecz był na tyle ciekawy, że na boisku mógł paść każdy wynik.

Victoria, która rozgrywki IV ligi rozpoczyna już za półtorej tygodnia bramkę dającą ostatecznie wygraną zdobyła w 44 minucie meczu po idealnym strzale z ok. 12. metrów pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Kacpra Chojnackiego

Obie jedenastki miały po kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Czerwono-czarni mogli prowadzić w pierwszej części meczu po uderzeniach m.in. Michała Ignaczaka i Mariusza Olczyka. Wyśmienitą okazję, najlepszą dla Pobiedziszczan do wyrównania zaraz po przerwie miał ponownie Olczyk, ale niestety zabrakło dokładności i celności.

W środowym test meczu trener Paweł Kutynia nie mógł z różnych przyczyn skorzystać z Paku-Tsheli, Trepki, Szymochy, Jóźwiaka, Chachuły, Gocałka, Żołądkiewicza oraz Watrasa. Pomimo tak dużej ilości nieobecnych w kadrze na mecz znalazło się 16. piłkarzy.

Skład wyjściowy: Kacper Chojnacki - Bartosz Stasiak, Szymon Ignaczak, Mateusz Siemiński, Kacper Bienert - Marcin Jędrzejczak, Ryszard Wierzbiński, Marcin Jackowiak, Michał Ignaczak - Mikołaj Witaszyk, Mariusz Olczyk.

W najbliższy piątek o godzinie 18:30 Huraganiści rozegrają kolejny mecz towarzyski. Na wyjeździe podejmować będziemy zespół Sparty Szamotuły. Terminarz oraz wyniki gier kontrolnych zobaczyć można TUTAJ(gk)