Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Ostatni mecz

Seniorska inauguracja ligi już w następny weekend!

18 08 03 2      Tydzień, tyle pozostało do pierwszego meczu nowego sezonu drużyny seniorów. Czerwono-czarni po reorganizacji rozgrywek rywalizować będą w 16. zespołowej Lidze Międzyokręgowej. 

      W pierwszej kolejce zagramy na wyjeździe z Vitcovią Witkowo, która awansowała do nowo powstałej ligi z Klasy Okręgowej. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 11 sierpnia o godzinie 16. na boisku rywala.

        W stawce 16. drużyn będzie, aż 9 z okręgu pilskiego oraz 7 z okręgu poznańskiego. Pięć zespołów, w tym nasz Huragan to drużyny, które w minionym sezonie występowały w IV lidze. Reszta rywalizowała w pilskich i poznańskich Klasach Okręgowych. W nadchodzącym sezonie piłkarze z Pobiedzisk przejadą blisko 1 200 km.

       Jesienią Huraganiści rozegrają 15 spotkań w tym 7 na własnym terenie. Po raz pierwszy przy Kiszkowskiej 7 Pobiedziszczan obejrzeć będziemy mogli już we wtorek 15 sierpnia o godzinie 15. Rywalem będzie TPS Winogrady Poznań.

      Warto również zaznaczyć, że po półrocznej przerwie mecze w Pobiedziskach znów odbywać się będą zgodnie z "tradycja" w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy!

      Zanim jednak zainauguruje liga, Huragan rozegra jeszcze dwa mecze towarzyskie. W piątek 3. sierpnia o 19. w Turku zagramy z miejscowym Turem, a w środę 8. w Pobiedziskach o 18:30 z Liderem Swarzędz. (gk) 

18 08 03

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner