Startujemy!

Dokładnie po 118 dniach przerwy wraca na IV ligowe boiska zespół Huraganu Pobiedziska. W sobotę o godzinie 12 w Szydłowie zmierzymy się z miejscową Iskrą, ,która nie ukrywa swoich III ligowych ambicji. Warto dodać, że w meczu pierwszej rundy w Pobiedziskach odnieśliśmy cenne zwycięstwo z tym rywalem 2-1. Na ten gorący teren pojedzie przebudowana drużyna Huraganu, z której w przerwie zimowej odeszli Tomasz Andersz (zakończył karierę), Bartosz Żołądkiewicz, Tomasz Neumann, Krystian Nowicki (wszyscy Zjednoczeni Trzemeszno) ,Piotr Król (nie wznowił treningów). Zastąpią ich w składzie nowi piłkarze: napastnik Damian Ludwiczak, mający za sobą występy w Warcie Poznań i Unii Swarzędz, młodzieżowiec z Przemysława Poznań Mateusz Gawroński grający z boku pomocy i obrońca Tymoteusz Urbański grający ostatnio w Sparcie Szamotuły. Do zespołu powrócił także po półrocznej przerwie bramkarz Marcin Kamiński. Cel na rundę wiosenną jak i na cały sezon się nie zmienia, mamy nadzieję na spokojne utrzymanie się w gronie IV ligowców. Powodzenia ! (mk)