Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Seniorzy - relacja z meczu

Warta Sieraków - Huragan 0:9. Zagramy w ćwierćfinale

19 09 25 1  Ponad 100 kilometrowy, pucharowy wyjazd do Sierakowa mają za sobą seniorzy naszego klubu. Czerwono-czarni zdecydowanie pokonali w 1/8 TOTOLOTEK Pucharu Polski Wartę Sieraków aż 9:0! Do przerwy Huraganiści prowadzili czteroma bramkami. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy w historii mecz pomiędzy drużynami z Pobiedzisk i Sierakowa.

Pobiedziszczanie przeważali przez całe 90 minut, a mecz toczył się głównie na połowie rywali. Różnica trzech lig pomiędzy drużynami była widoczna od pierwszej do ostatniej minuty, chociaż warto zaznaczyć, że rywale z kompletem zwycięstw prowadzą w swojej lidze.

Czytaj więcej...

Iskra nadal niepokonana

19 09 22     Zwycięstwem Iskry Szydłowo 2:1 zakończył się najciekawszy mecz VII kolejki V ligi. Huraganiści w drugim meczu z rzędu, a trzeci w tym sezonie pomimo bardzo wyrównanego pojedynku musieli uznać wyższość rywala.

Skromna liczba kibiców, która pojawiła się na obiekcie Iskry obejrzała ciekawe, trzymające w "napięciu" do ostatniego gwizdka arbitra zawody. Obie "11" miały swój pomysł na ten mecz.

Weekendowe wahania nastrojów

19 09 17     Cztery drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska walczyły podczas minionego weekendu w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Drużyna Orlików nie zaczęła udanie weekendu przegrywając na wyjeździe z PS Gniezno 1:9. Honorowe trafienie dla drużyny trenera Macieja Olejniczaka zaliczył Ksawery Ochowiak.

Niewiarygodne, ale prawdziwe...

19 09 16     To co wydarzyło się w niedzielę 15 września na stadionie w Pobiedziskach zapisze się w historii seniorskiej piłki naszego klubu. Niestety nie będzie to zapis z którego można być zadowolonym...

Huraganiści przegrali z Leśnikiem Margonin 3:6 (!) przegrywając do przerwy 1:4 (!). Rywale przez 90 minut oddali 6 celnych strzałów w stronę bramki Huraganu... Gospodarze oddali tych strzałów 16 lecz statystyki punktów nie dają...

Trzybramkowa wygrana w Szamotułach. Warta Sieraków kolejnym rywalem

19 09 11 1       Wygraną 3:0 zakończył się pojedynek II rundy TOTOLOTEK Pucharu Polski. Huraganiści pokonali na wyjeździe Spartę Szamotuły. W kolejnej rundzie, 25 września czerwono-czarni zmierzą się na wyjeździe z Wartą Sieraków.

Nasi pucharowi rywale zajmują obecnie w grupie IV wielkopolskiej klasy okręgowej drugie miejsce ze stratą punktu do liderujących Błękitnych Wronki. Celem Spartan na ten sezon jest awans do V ligi co zwiastowało trudną przeprawę przed zespołem z Pobiedzisk.

Kolejny komplet punktów dla piłkarzy Huraganu!

19 09 08 1    Trzecie zwycięstwo w piątej kolejce spotkań zanotowali piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni pokonali Sokół Pniewy 5:2, prowadząc po pierwszych 45 minutach już 4:0. Huraganiści awansowali tym samym w ligowej tabeli na trzecią pozycję z trzy punktową stratą do lidera.

Pierwsza połowa to koncert gry gospodarzy. Nasz zespół dominował na boisku, praktycznie nie dopuszczając rywali do bramki Marcina Putry. Czterobramkowym łupem w pierwszej połowie podzielili się Adam Niedzielski oraz David Paku-Tshela. Warto zaznaczyć, że prowadzenie mogło być wyższe.

Płomień pokonany. Trzy punkty zostają w Pobiedziskach

19 09 01 1    Czterobramkowym zwycięstwem zakończył się pojedynek IV kolejki V ligi pomiędzy Huraganem, a Płomieniem Połajewo. Czerwono-czarni pewnie 4:0 pokonali rywali i zainkasowali drugi komplet punktów w tym sezonie.

Mecz rozgrywany był w ponad 30' upale. Nie pomagało to z pewnością zawodnikom w boiskowej rywalizacji, jednak to gospodarze przeważali przez cały mecz i zasłużenie zdobyli komplet punktów.

Seniorzy w kolejnej rundzie

19 08 28 1   W meczu I rundy TOTOLOTEK Pucharu Polski Huragan wygrał z czwartym zespołem A-klasy Maratończykiem Brzeźno 7:1 (4:0). Był to pierwszy mecz seniorów w tegorocznej edycji tych rozgrywek.

Czerwono-czarni zgodnie z przewidywaniami byli zespołem lepszym i do przerwy prowadzili już 4:0. Bramki zdobywali kolejno Marcin Jędrzejczak, Patryk Jóźwiak z karnego, Adam Niedzielski i tuż przed przerwą Jakub Matusiak. Golkipera gospodarzy niepokoili jeszcze kilkukrotnie m.in. Witaszyk, Pająk czy Trepka, ale więcej bramek w pierwszej części nie padło.

Godne pucharowe pożegnanie juniorów

19 08 27 1        Po wyeliminowaniu A-klasowego Piasta Łubowo w rundzie wstępnej, w I rundzie TOTOLOTEK Pucharu Polski rywalem juniorów był V-ligowiec Czarni Czerniejewo. Wyżej notowany zespół okazał się lepszy wygrywając 4:1 (2:0).

Ciekawostką może być z pewnością fakt, że w meczowej "18" gości było dwóch zawodników powyżej 2000 roku, z kolei w Huraganie było tylko dwóch poniżej tego roku urodzenia. Najmłodszy 14-letni Krzysztof Klimczak ma już za sobą debiut w seniorskiej piłce!