Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - sobota - 16:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica

 Grafika zapowiedz meczu    Przed nami II kolejka nowego sezonu 2016/17. Piłkarze Huraganu po raz pierwszy jesienią zaprezentują się swoim kibicom na własnym terenie. Rywalem podopiecznych trenera Łukasza Kubzdyla będzie beniaminek, zespół Pogoni Łobżenica.

    Rywale podobnie jak Huraganiści w pierwszej kolejce ulegli swojemu rywalowi. Drużyna z powiatu pilskiego przegrała u siebie z Wartą Międzychód 0:3 i wraz z Unią Swarzędz przed zbliżającą się kolejką zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

     Łobżenica to ponad 3-tysięczne miasteczko leżące blisko granicy województwa wielkopolskiego pomiędzy Piłą, a Bydgoszczą. Drużyna Pogoni awans do IV ligi wygrała po pokonaniu w barażu zespołu Radwan Lubasz (2:2, 4:1). Dla naszych sobotnich rywali promocja na czwartoligowe boiska jest z pewnością historycznym sukcesem.

       Zespół trenera Mariusza Śmiechowskiego do Pobiedzisk przyjedzie na pewno mocno zmotywowany z chęcią zdobycia pierwszych ligowych punktów. Pomogą im w osiągnięciu celu na pewno  kibicie, których na naszym obiekcie z wstępnych informacji pojawi się kilkudziesięciu. Z treningowego tygodnia zadowolony może być również trener czerwono-czarnych. Huraganiści trenowali praktycznie w komplecie. W kadrze meczowej zabraknie wyłącznie Przemka Andrusieczko oraz Bartosza Gibasiewicza.

  Więcej informacji dotyczących sobotniego meczu można przeczytać w wydarzeniu na klubowym profilu facebook https://www.facebook.com/events/250672761992611/. Serdecznie zapraszamy! (gk)

     16 08 12

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner