Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - sobota - 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Grafika wyjazd mala    Już w najbliższą sobotę sympatycy czerwono-czarnych będą mieli okazje obejrzeć lokalne derby. Piłkarze Huraganu udadzą się do Kostrzyna gdzie o godzinie 16. rozegrania zostanie VIII kolejka czwartoligowych zmagań. Zwarzywszy na fakt, że o bardzo ważne dla obu ekip ligowe punkty walczyć będą sąsiedzi zza miedzy możemy z pewnością liczyć na dobre widowisko. Sędzią głównym sobotniego pojedynku będzie Tomasz Zieliński z Konina.

      Zespół Lechii początku sezonu podobnie jak nasza drużyna nie może zaliczyć do udanych. Spore zawirowania organizacyjne i kadrowe powodują, że drużyna z Kostrzyna zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Przed dwoma tygodniami z prowadzenia drużyny zrezygnował dobrze znany w Pobiedziskach Krzysztof Pancewicz, a jego obowiązki przejął dotychczasowych trener juniorów Mariusz Wiliński.

      W minionym sezonie Huraganiści dwukrotnie pokonali piłkarzy Lechii. W rundzie jesiennej w Kostrzynie czerwono-czarni wygrali po emocjonującym meczu 4:3 (dwa trafienie Witaszyka oraz Napieralskiego i Andrusieczki), z kolei w rewanżu nasz zespół wygrał 2:1 (obie bramki Napieralskiego). Liczymy na podtrzymanie dobrej passy i zdobycie jakże potrzebnych w obecnej sytuacji trzech punktów. O tym, że drużyna trenera Łukasza Kubzdyla potrafi grać dobrze w piłkę pokazał zeszłotygodniowy pojedynek w Międzychodzie!

    W kadrze Huraganu nie zobaczymy na pewno nadal kontuzjowanego Mateusza Siemińskiego oraz Tymoteusza Urbańskiego. Reszta zawodników w pełni gotowa na sobotni derbowy pojedynek! (gk)    

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner