Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - GKS Dopiewo

Grafika zapowiedz meczu     W ostatnią niedzielę sierpnia piłkarze Huraganu powalczą o kolejne punkty na własnym terenie w trwającej rundzie jesiennej.

      Rywalem naszych zawodników będzie drużyna GKS Dopiewo, która zamyka tabelę IV ligi. Początek meczu jutro o godzinie 15.

      Jutrzejszym pojedynek dla obu zespołu będzie z pewnością niesłychanie ważny. Goście nie zdobyli jeszcze punktu w tym sezonie zajmując ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Huraganiści po dwóch remisach są jedno miejsce wyżej. 

     Jak dostrzegają również nasi rywale w zapowiedzi na oficjalnej stronie internetowej jest to z pewnością mecz o 6 punktów!

     Warto zaznaczyć, że ostatnie trzy ligowe pojedynki w Pobiedziskach pomiędzy drużynami zakończyły się... powtarzalnym zwycięstwem Huraganu 1:0. Nie mamy nic przeciwko aby niedzielny mecz również zakończył się skromnym ale jakże ważnym zwycięstwem.

        W "18" naszej drużyny zabraknie na pewno Mikołaja Witaszyka, który pauzuję za nadmiar żółtych kartek. Póki co nie zobaczmy również Bartosza Ciarkowskiego, który ze względu na pracę musiał zawiesić treningi. Do kadry wracają rekonwalescenci Arkadiusz Powałowski, Adam Napieralski oraz Damian Gocałek.

       Zawody poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów z Konina, a jako główny zaowdy poprowadzi Damian Witek ze Słupcy.  Więcej informacji o jutrzejszym spotkaniu w wydarzeniu na facebook. (gk)

17 08 26

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 62

Wczoraj 173

W tygodniu 1524

W miesiącu 5160

Łącznie 140892