Zapowiedź - niedziela - 16:00, HURAGAN - Polonia Środa

18 03 02        Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16. na boisku ze sztuczną nawierzchnią swój pierwszy oficjalny mecz w 2018 roku rozegrają piłkarze drużyny seniorów naszego Huraganu.

        Czerwono-czarni w 1/4 Okręgowego Pucharu Polski zmierzą się z występującą w III lidze Polonią Środą. Mecz ze względu na zimową aurę odbędzie się w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej 1.

          Nasi niedzieli rywale w drodze do ćwierćfinału rozgrywek wygrali trzy spotkania kolejno z Avią Kamionki (3:0), Orkanem Jarosławiec (6:1) oraz Wiarą Lecha (3:1). Spośród ośmiu drużyn z okręgu poznańskiego, które pozostały w grze piłkarze Polonii są najwyżej notowanym zespołem.

      Zawodnicy ze Środy na półmetku rozgrywek III ligi zajmują 8. pozycję. Warto również wspomnieć, że w zimowym okienku transferowym do naszych rywali dołączył utytułowany zawodnik, były piłkarz Lecha Poznań oraz reprezentant Panamy 36-letni Luis Henriquez

       Po swego rodzaju rewolucji kadrowej, która miała miejsce w naszej drużynie, przed szansą debiutu w czerwono-czarnych barwach stanie, aż 7. piłkarzy. Do kilku nowych zawodników przedstawionych na naszej stronie w ubiegły wtorek dołączyli jeszcze Maciej Sommerfeld (23-letni obrońca/pomocnik z Orłów Pniewy), Mateusz Roszak (22-letni obrońca z Rawii Rawicz) oraz Konrad Juskowiak (18-letni pomocnik z CLJ Warty Poznań).

      Z powodu choroby w niedzielę nie zobaczmy na pewno Igora Watrasa i powracających po kontuzji Filipa Sadowczyka oraz Grzegorz Karasiewicza.

         Zapraszamy również do przeczytania zapowiedzi meczu na stronie naszego rywala. (gk)

18 03 02 1