Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 16:00, HURAGAN - Kotwica Kórnik

18 05 18       Sezon 2017/2018 powoli dobiega końca. Do rozegrania zostały jeszcze trzy kolejki. Czerwono-czarni w najbliższą sobotę o 16. zmierzą się z piątym zespołem ligi Kotwicą Kórnik, której do pewnego utrzymania w zreformowanej IV lidze brakują trzy punkty. 

       Po trzech kolejnych wyjazdach piłkarze trenera Pawła Kutyni powalczą o punkty na własnym terenie. W tym roku Huraganiści jeszcze nie zdobyli punktów u siebie. W trzech rozegranych spotkaniach przy Kiszkowskiej górą byli rywale.

          W rundzie jesiennej 1:0 wygrali rywale ale było to spotkanie w którym Pobiedziszczanie nie zasłużyli na przegraną. Liczymy na rewanż i wygraną, która może dać awans na 11. miejsce w ligowej tabeli.

         Jutrzejszy mecz, który rozpocznie się o godzinie 16. poprowadzi trójka sędziów z KS z Poznania. Arbitrem głównym będzie Michał Arentewicz, a pomagać mu będą Bartosz Rzejak  i Wojciech Schoen

      W przerwie meczu tradycyjnie dla posiadaczy biletów oraz karnetów losowanie nagród oraz występ naszych Huragan Girls. Więcej informacji dotyczących wydarzenia na profilu facebook. Przy okazji jutrzejszego meczu dystrybuowany będzie ponownie 53. numer Bezpłatnego Informatora Kibica. (gk) 

18 05 18 1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner