Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 16:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

18 06 01 1        Meczem z Unią Swarzędz na własnym terenie sezon 2017/18 zakończą piłkarze Huraganu. Pierwszy gwizdek arbitra już jutro tj. w sobotę o godzinie 16. Będzie to z pewnością mecz szczególny z dwóch przyczyn. 

      Po pierwsze pojedynek 30. kolejki spotkań będzie pożegnaniem 35-letniego kapitana naszej drużyny Marcina Pająka, który wraz z końcem tego sezonu kończy swoją piłkarska przygodę.

       Po drugie po pięciu sezonach gry w IV lidze (awans w sezonie 2012/13) czerwono-czarni ze wzglądu na reorganizację pożegnają się z tym szczeblem rozgrywek.

         Wracając do pożegnania kapitana, debiutował w czerwono-czarnych barwach 18. sierpnia 2012 roku w meczu z Lechitą Kłecko, w sezonie w którym Huraganiści wywalczyli awans do IV ligi. Przez 6 lat gry w drużynie z Pobiedzisk Marcin Pająk wystąpił w blisko 150. oficjalnych meczach, spędzając na boisku ponad 10 250 minut. W tym czasie czterokrotnie wpisał się na listę strzelców (2 w lidze, 2 w pucharze). Podziękujmy za ten okres naszemu zawodnikowi już w najbliższą sobotę!

          W minionej rundzie w pojedynku z Unią Swarzędz lepsi byli rywale wygrywając 2:0. Warto przypomnieć, że niedawno w drużynie ze Swarzędza doszło do zmiany trenera. Znanego dobrze w Pobiedziskach Jakuba Ostrowskiego zastąpił były reprezentant Polski Sławomir Majak, który jutro wraz ze swoim zespołem zawita na stadion w Pobiedziskach.

         Jutrzejszy mecz, który rozpocznie się o godzinie 16. poprowadzi trójka sędziów z KS z Poznania. Arbitrem głównym będzie Dawid Kaniewski, a pomagać mu będą Andrzej Pawlak i Maciej Gorynia

      W przerwie meczu tradycyjnie dla posiadaczy biletów oraz karnetów losowanie nagród oraz występ naszych Huragan Girls. Więcej informacji dotyczących wydarzenia na profilu facebook. (gk) 

18 06 01

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner