Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Wełna Skoki

18 08 24 04 Skoki DOM zapowiedz historia

      Dawno na boisku w Pobiedziskach nie mieliśmy okazji oglądać ligowego szlagieru, którym z pewnością będzie niedzielny mecz Huraganu z Wełną Skoki. Początek spotkania o godzinie 15.

       W obecnym sezonie tylko dwie drużyny mają komplet zdobytych punków. Są to właśnie ekipy Wełny i Huraganu. Zwycięstwo da jednej z drużyn samotnego lidera tabeli ligi międzyokręgowej.

      Ostatnia przegrana z Wełną Skoki to 11 wrzesień 1988 r. Wówczas pod wodzą grającego trenera Jacka Przybylskiego gospodarze ulegli 2:3 po golach Andrzeja Majchrzaka i wspomnianego trenera. Od tego czasu gościliśmy Wełnę jeszcze siedem razy i tylko dwa razy nie wygraliśmy remisując.

       Niestety w "18" gospodarzy zabraknie na pewno Mateusza Siemiński, Ryszarda Wierzbińskiego, Filpa Sadowczyka, Grzegorza Karasiewicza i chorego Marcina Jędrzejczaka. "Siemina" ma problem z mięśniami brzucha, a "Rychu" z bardzo mocną stłuczoną nogą. Obaj kontuzji nabawili się w meczu w Witkowie. Filip Sadowczyk z kolei urazu doznał w meczu z Concordią.

      Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Szymon Lizak, a pomagać mu będą Nikodem Osuch i Maciej Filip.

        Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 08 24

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner