VIII kolejka - 17-09-2017

HURAGAN Pobiedziska 1 : 3 MIESZKO Gniezno

Media

Powiedzieli po meczu - Mieszko Gniezno

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku VIII kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Mieszka Gniezno. Czerwono-czarni przegrali u siebie 1:3.

Dominik Nowicki - bramkarz (90 minut): "Od początku widzieliśmy, że ten mecz nie będzie łatwy i z jaką drużyną przyjdzie nam się zmierzyć. Musieliśmy od początku być skoncentrowani. Mieliśmy swoje sytuacje, niestety zabrakło skuteczności. Zespół z Gniezna wypracował więcej tych sytuacji i tak naprawdę dominował przez większość meczu. Mimo, że przegraliśmy ten mecz, myślę że możemy chodzić z podniesioną głową, ponieważ cały mecz walczyliśmy i nie odpuszczaliśmy. Jeśli nie zabraknie takiego zaangażowania i determinacji w następnych meczach to jestem spokojny o wynik."

Czytaj więcej...

Powiedzieli po meczu - Pogoń Łobżenica

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku VII kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Pogoni Łobżenicy. Czerwono-czarni wygrali na wyjeździe 2:0.

Patryk Jóźwiak - obrońca (90 minut): "Do meczu z Pogonią podeszliśmy w pełni skoncentrowani i zaangażowani wiedząc na jak trudnym terenie jesteśmy. W trakcie gry realizowaliśmy nasze założenia przedmeczowe co pozwoliło nam kontrolować mecz. Każdy z zawodników wykonywał swoją pracę w 100% co pozwoliło nam wywieźć cenne 3 punkty. Po meczu była chwila radości i zadowolenia z dobrze wykonanej pracy lecz teraz ten mecz zostawiamy już za sobą i przygotowujemy się do kolejnego ciężkiego pojedynku w którym zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby dopisać sobie kolejne punkty do ligowej tabeli."

Powiedzieli po meczu - Orły Pniewy

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku VI kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Orłow Pniewy. Czerwono-czarni wygrali na własnym terenie 2:1.

Sebastian Majchrzak - bramkarz (90 minut): "Jestem zadowolony z postawy całego zespołu. Było widać pełne zaangażowanie całej drużyny. Mieliśmy okazje w końcówce, aby podwyższyć nasze prowadzenie, lecz zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu. Pierwsze zwycięstwo bardzo cieszy, ale koncentrujemy się już na następnym meczu."

Powiedzieli po meczu - Warta Międzychód

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku IV kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna przewodząca w ligowej tabeli Warta Międzychód. Czerwono-czarni przegrali na wyjeździe 3:1.

Mateusz Siemiński - obrońca (do 64. minut): "Do meczu z Międzychodem mieliśmy podejść na luzie, gdyż to oni są liderem tabeli i to oni walczą o awans, a nasz cel na ten sezon jest inny. Mecz zaczęliśmy całkiem dobrze, dość pewnie w defensywie, próbując sporadycznych akcji z przodu. Do 45. minuty  gra była wyrównana, bez większego zagrożenia dla naszej bramki, jednakże na drugą połowę to zawodnicy Warty wyszli bardziej zdeterminowani do strzelenia bramki, co niestety im się udało. Szybkie dwie bramki na początku drugiej części gry podcięły nam skrzydła, wdarły się nerwy i niedokładność, co w konsekwencji zaowocowało trzecią bramką dla gospodarzy.

"Zawsze staram się pracować z pełnym zaangażowaniem" - trener seniorów Paweł Kutynia

Kutynia P     Za nami trzy ligowe kolejki, jak Pan ocenia te spotkania i fakt, że w tabeli ligowej mamy tylko, a może aż 2 punkty?

Paweł Kutynia: Każde spotkanie jest inne i wymagałoby odrębnej analizy. Wszyscy chcielibyśmy mieć na koncie 9 punktów ale wyniki w sporcie nie zależą tylko od chęci ale przede wszystkim od faktów czy w danym meczu jest się lepszym od przeciwnika czy nie.

Grom Plewiska przewyższał nas w każdym aspekcie, a my robiąc proste błędy w pierwszej połowie ułatwiliśmy im zadanie. W drugiej części walczyliśmy przede wszystkim ze sobą w sensie mentalnym bo nie jest łatwo w inauguracyjnym meczu wychodzić po przerwie przy wyniku 0-4. Musieliśmy się odkryć bo nie było już czego bronić, a Grom bezlitośnie to wykorzystał.

Powiedzieli po meczu - Wełna Skoki

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku III kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Wełny Skoki. Czerwono-czarni zremisowali u siebie 1:1.

Marcin Pająk - obrońca (90 minut): "Po ostatnim remisowym meczu w Wysokiej bardzo chcieliśmy odnieść pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, a tym bardziej zrehabilitować się po porażce w pierwszej kolejce w Pobiedziskach. Wiedzieliśmy, że będzie to zupełnie inny mecz niż w Wysokiej. Zdawaliśmy sobie sprawę, że o końcowym wyniku może zdecydować jeden błąd. Pierwsza połowa była wyrównana, mieliśmy swoje okazje jednak brakowało trochę szczęścia lub końcowego wykończenia. W drugiej połowie również ze względu na upalna pogodę mecz się bardziej otworzył i niestety po raz kolejny chwilowy brak koncentracji spowodował utratę bramki.

Powiedzieli po meczu - GLKS Wysoka

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku II kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna GLKS Wysoka. Czerwono-czarni zremisowali na wyjeździe 0:0.

Adam Napieralski - napastnik (67 minut): "Trzeba przyznać, że od samego początku był to mecz walki. Od pierwszej minuty mecz wg. mnie stał na wysokim poziomie i mimo to, iż nie udało się wygrać to i tak bardzo ważny zdobyty punkt. Co ważne na zero z tyłu. Oczywiście jest mały niedosyt bo swoje sytuacje mieliśmy, aczkolwiek cieszymy się z tego co mamy bo i Wysoka również miała swoje sytuacje. Przed nami kolejny ważny mecz u siebie Wełną Skoki i chcemy się w pełni zmobilizować i uwierzyć, że potrafimy! Zapewne każdy chce się pokazać się z jak najlepszej strony, więc jeśli pokażemy walkę, determinację i cierpliwość to ja jestem spokojny o wynik."

Powiedzieli po meczu - Grom Plewiska

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku I kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Gromu Plewiska.

Oskar Włodarczyk - napastnik (57 minut): "Zaliczyliśmy wielki falstart... Zbyt dużo błędów całej drużyny, za mało graliśmy piłką. Należy szybko wyciągnąć odpowiednie wnioski i pokazać, że potrafimy nawiązać walkę o pierwsza ósemkę. Kibicom dziękujemy za liczne przybycie i przepraszamy za słabą postawę podczas minionego meczu."

"Wszystko rozliczy zbliżająca się liga" - Marcin Pająk

17 07 31 2     Za nami krótki niespełna miesięczny okres przygotowawczy. Czy udało wykorzystać się ten okres w pełni? Jak ocenisz mecze, które udało się rozegrać przed rozpoczęciem ligi?

Rzeczywiście letni okres przygotowawczy ma to do siebie, że jest stosunkowo krótki. Rozpoczęliśmy go w drugim tygodniu lipca. Natomiast już na koniec zeszłego sezonu trenerzy przeprowadzili testy motoryczne, które pozwoliły w przerwie letniej wyznaczyć indywidualne treningi dla każdego z zawodników.

Okres przygotowawczy oceniam pozytywnie, jako czas w pełni wykorzystany, podczas którego pojawiło się sporo nowych twarzy łączenie z nowym sztabem trenerskim, więc mecze należałoby ocenić po względem założeń taktycznych, a nie wyników, wszystko rozliczy zbliżająca się liga.