Ostatni mecz

Media

Audycje w Radiu Poznań o HP

19 05 22       W minionym tygodniu dwukrotnie mogliśmy posłuchać na antenie Radia Poznań krótkich audycji na temat naszego klubu. Poniżej zamieszczamy linki do zarejestrowanych rozmów redaktora Krzysztofa Ratajczaka z Prezesem Huraganu Grzegorzem Krawczykiem.

Audycja "W sportowym rytmie" pojawiła się na antenie 12 maja. O Huraganie w części 3, od 30:00 minuty. Link tutaj. Z kolei pięć dni później, w piątek 17 maja w "Sportowa Mapa Powiatowej 17" o naszym klubie od 5:00 minuty. Link tutaj.

Czytaj więcej...

W Radiu Poznań o Huraganie

19 05 16

Zachęcamy do wysłuchania audycji "Sportowa Mapa Powiatowej 17", która wyemitowana będzie w dniu jutrzejszym czyli w piątek 17 maja o godzinie 10:15 na antenie Radia Poznań.

W audycji usłyszeć będzie można rozmowę znanego poznańskiego redaktora radiowego Krzysztofa Ratajczaka z Prezesem Huraganu Grzegorzem Krawczykiem. Tematem rozmowy będzie m.in. codzienna działalności największego stowarzyszenia sportowego w naszej Gminie.

W tym samym materiale pojawi się również wywiad z Burmistrzem naszego miasta Ireneuszem Antkowiakiem, który

Powiedzieli po zakończeniu sezonu

ppm     Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po zakończeniu minionego sezonu. Poprosiliśmy kilku zawodników którzy występowali w drużynie seniorów jesienią i wiosną w ligowych rozgrywkach o podsumowanie ostatniego piłkarskiego roku.

Sebastian Majchrzak - bramkarz: "Był to wyjątkowy dla mnie sezon, pierwszy rok w piłce seniorskiej. Dla każdego z nas był on cenną lekcją i dzięki niemu myślę, ze jesteśmy lepszymi zawodnikami bez względu na miejsce jakie zajęliśmy. Mam nadzieję, że doświadczenie zdobyte w tym sezonie zaprocentuje w najbliższym.

Powiedzieli po ostatnich meczach

ppm     Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po ostatnich pojedynkach IV ligi, w których mierzyliśmy się z czołowymi zespołami ligi Mieszkiem Gniezno, Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz Nielbą Wągrowiec.

Mikołaj Miczyński - bramkarz: "Ostatnie trzy mecze to niestety trzy porażki po których czujemy  niedosyt, ponieważ staraliśmy się wykonywać założenia trenera jak najlepiej. Było wiele momentów gdzie prowadziliśmy grę lub dobrze się  broniliśmy i wyczekiwaliśmy na błędy przeciwnika. Niestety nam przydarzyło się ich za dużo. Teraz robimy wszystko i by było ich jak najmniej i walczymy do końca."

Powiedzieli po meczu - Pogoń Łobżenica

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XXII kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Pogoni Łobżenica. Czerwono-czarni przegrali u siebie 0:3.

Marcin Pająk - obrońca (90 minut): "Czasami brak słów jest najlepszym komentarzem..."

Piotr Trepka - obrońca (45 minut): "Po wygranych w Dopiewie i u nas w meczu sparingowym wiedzieliśmy, że przystępujemy do meczu z Pogonią w roli faworyta. Byliśmy także świadomi, ze zwycięstwo bardzo zbliży nas do ewentualnej walki o utrzymanie.

Powiedzieli po meczu - GKS Dopiewo

ppm           Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XX kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna GKS Dopiewo. Czerwono-czarni wygrali na wyjeździe 3:2.

Mateusz Siemiński - obrońca (90 minut, gol): "Mecz z Dopiewem to pierwsze zwycięstwo w tym roku i bardzo dobry prognostyk na następne spotkania. Cieszy na pewno to, że mimo szybko straconej bramki potrafiliśmy obrócić wynik na swoją korzyść, nie spuściliśmy głowy i zasłużone zgarnęliśmy 3 punkty. Mamy młody zespół, co niektórzy uważają to za problem... żaden problem jesteśmy jak młode wilki rządne kolejnych ligowych punktów! Cieszę się z kolejnej bramki strzelonej dla Huraganu, która daje mi bodziec do mocniejszej pracy nad sobą."

Powiedzieli po meczu - Warta Międzychód

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XIX kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Warty Międzychód. Czerwono-czarni przegrali u siebie 0:3.

Sebastian Majchrzak - bramkarz (90 minut): "Myślę, że mimo porażki pokazaliśmy się z dobrej strony. Grając w osłabieniu przez większą cześć meczu nie poddaliśmy się. Według mnie nasz styl gry znacznie się poprawił po okresie przygotowawczym, były momenty gdzie bardzo fajnie to wyglądało i uważam, ze dobrze prognozuje to na kolejne spotkania."

Co słychać w drużynach młodzieżowych? Cześć 2.

ppm           Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych trenerów pracujących z drużynami młodzieżowymi Huraganu.

Robert Raszewski - juniorzy starsi 1999-2001: "Miesiąc luty był dla juniorów starszych bardzo pracowity. Zaliczyliśmy 14 jednostek treningowych oraz 3 mecze sparingowe. W pierwszym meczu pokonaliśmy TPS Winogrady 7-3, w drugim zremisowaliśmy z Warty Śrem (ligą wojewódzka) 1-1. Trzeci mecz to pojedynek z seniorska drużyną Piasta Łubowo (A klasa) i porażka 0-2. Warto dodać ze w springach okazję do gry otrzymało kilku zawodników z drużyny juniora młodszego, którzy na tle starszych zaprezentowali się bardzo dobrze. Przed nami kolejne marcowe treningi, kolejne mecze sparingowe. Pierwsza potyczka ligowa już 29 marca. Na wyjeździe zagramy z drużyną Lipna Stęszew."