Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Media

Fotorelacja z meczu z Leśnikiem

18 03 30

      Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego przegranego 2:4 meczu seniorów naszego klubu w którym rywalem była drużyna Leśnika Margonin. Materiał zdjęciowy przygotowany został przez Panią Monikę Drożdżyńską

      Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ(gk) 

Czytaj więcej...

"Czuję głód do grania w piłkę" - Marcin Jackowiak

18 09 04      Jesteś wychowankiem Huraganu. Kiedy pierwszy raz pojawiłeś się w drużynie seniorów byłeś zawodnikiem, który z pewnością starał uczyć się od starszych kolegów. Dziś myślę, śmiało można powiedzieć, że to Ty możesz pomagać młodszym wychowankom naszego klubu. Jak możesz porównać te ww. okresy Twojej gry w Huraganie?

      Miałem 16 lat wchodząc do szatni świeżo po awansie do IV ligi, gdzie byłem kilka lat młodszy niż najmłodszy z zawodników, oczywiście, że starałem się podglądać starszych kolegów na boisku i wyciągać z tego jak najwięcej. Ciężko jest te okresy porównywać, wydaje mi się, że jestem zupełnie innym zawodnikiem.

Czytaj więcej...

Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Wełna

hptv      Zapraszamy do obejrzenia skrótu ostatniego meczu ligowego seniorów Huraganu zakończonego remisem 1:1. Na własnym terenie podejmowaliśmy zespół Wełny Skoki.

          W materiale wywiady z trenerami drużyn, Andrzejem Ostańskim oraz Pawłem Kutynią. Niestety z przyczyn technicznych zabrakło w materiale bramek, za co przepraszamy i od razu zapowiadamy w tej materii poprawę!

Czytaj więcej...

Fotorelacja z meczu z Wełną

18 03 30

        Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego zremisowanego 1:1 meczu seniorów naszego klubu w którym rywalem była drużyna Wełny Skoki. Materiał zdjęciowy przygotowany został przez Panią Monikę Drożdżyńską

      Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ(gk) 

Czytaj więcej...

Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Concordia

hptv         Wraca HuraganTV! To krótki wstęp, który powinien cieszyć kibiców czerwono-czarnych! Po blisko półtorarocznej przerwie na klubowym kanale youtube mamy nowy materiał filmowy dostępny dla wszystkich sympatyków naszego klubu.

      Więcej o powrocie klubowej telewizji w osobnym artykule na naszej stronie w najbliższych dniach!

      Już teraz zapraszamy do obejrzenie bramek z niedzielnego meczu seniorów w którym Huraganiści wygrali z Concordią Murowana Goślina 5:3. Link do bramek oraz pomeczowego wywiadu z trenerem Pobiedziszczan Pawłem Kutynią dostępny TUTAJ.

Czytaj więcej...

Fotorelacja z meczu z Concordią

18 03 30

        Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego wygranego 5:3 meczu seniorów naszego klubu w którym rywalem była drużyna Concordii Murowana Goślina. Materiał zdjęciowy przygotowany został przez Panią Monikę Drożdżyńską

      Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ. (gk) 

Czytaj więcej...

Fotorelacja z meczu z TPS Winogrady Poznań

18 03 30

        Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego wygranego 7:0 meczu seniorów naszego klubu w którym rywalem była drużyna TPS Winogrady Poznań. Materiał zdjęciowy przygotowany został przez Panią Monikę Drożdżyńską

      Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ. (gk) 

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 4

Wczoraj 151

W tygodniu 647

W miesiącu 4289

Łącznie 205575