Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XVII kolejka - 19-11-2017
 
HURAGAN Pobiedziska 0 : 1 GLKS Wysoka

Powiedzieli po meczu - Wełna Skoki

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku III kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Wełny Skoki. Czerwono-czarni zremisowali u siebie 1:1.

           Marcin Pająk - obrońca (90 minut): "Po ostatnim remisowym meczu w Wysokiej bardzo chcieliśmy odnieść pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, a tym bardziej zrehabilitować się po porażce w pierwszej kolejce w Pobiedziskach. Wiedzieliśmy, że będzie to zupełnie inny mecz niż w Wysokiej. Zdawaliśmy sobie sprawę, że o końcowym wyniku może zdecydować jeden błąd. Pierwsza połowa była wyrównana, mieliśmy swoje okazje jednak brakowało trochę szczęścia lub końcowego wykończenia. W drugiej połowie również ze względu na upalna pogodę mecz się bardziej otworzył i niestety po raz kolejny chwilowy brak koncentracji spowodował utratę bramki.

      Do końca walczyliśmy o bramkę i dzięki temu w doliczonym czasie gry doprowadziliśmy do remisu. Cieszy fakt zaangażowania do ostatnich minut jednak nadal musimy pracować nad koncentracją i eliminacją błędów. Chciałbym również podziękować wszystkim kibicom, którzy po raz kolejny licznie przybyli oraz zaprosić na kolejne mecze bo emocji na pewno nie zabraknie."

       Norbert Okonowski - pomocnik (od 59 minuty): "Do meczu z Wełną podeszliśmy w pełni skoncentrowani i chcieliśmy to spotkanie wygrać. Dla mnie było to spotkanie wyjątkowe gdyż spędziłem w skokach pół roku. W pierwszej połowie zarówno my jak i przeciwnik stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki ale do sieci nic nie wpadło. W drugiej połowie głupio straciliśmy bramkę i trzeba było gonić wynik. Udało to się dopiero w doliczonym czasie gry i przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać. Cieszy mnie pierwsza strzelona bramka w barwach HP chociaż szkoda, że nie dała ona zwycięstwa.(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 272

Wczoraj 188

W tygodniu 1922

W miesiącu 5558

Łącznie 141290