Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Organizacyjne

Asortyment klubowych gadżetów coraz większy!

19 01 11   Zachęcamy do nabywania klubowych gadżetów promujących nasze stowarzyszenie!

         Kupować je można w kasie w trakcie meczów czerwono-czarnych na własnym terenie oraz w sklepie ODIDO, który mieści się przy Pobiedziskim rynku.

       Asortyment gadżetów stopniowo się powiększa i na chwilę obecną liczy 21 rzeczy. Z logo klubu nabyć można m.in.: dwa rodzaje czapek, szaliki, skarpetki, rękawiczki, długopisy, breloki, bidony, zapachy samochodowe, napoje energetyczne, magnesy na lodówkę, odznaki, kalendarz 2019 czy worki na buty.  

Czytaj więcej...

Zapisz się do darmowych powiadomień SMS i e-mail!

18 03 20       Zachęcamy do skorzystania z darmowych aplikacji udostępnionych przez nasz klub, które pozwolą Państwu być cały czas na bieżąco z informacjami z naszego stowarzyszenia!

         SMS HuraganINFO oraz Newsletter Huragan to całkowicie darmowe usługi, które można zamówić już dziś! Wystarczy się zapisać poprzez pola dostępne po lewej stronie naszej witryny.

Czytaj więcej...

Świąteczne spotkania Huraganowej społeczności

18 12 22        Czas Świąt to również czas spotkań świątecznych osób związanych ze swoimi organizacjami. Jest tak oczywiście w naszym stowarzyszeniu. 

        Najpierw w sobotę 8 grudnia odbyło się spotkanie w którym wzięły udział cheerdliderki, zawodnicy oraz wszystkie osoby związane z pierwszym zespołem naszej drużyny. Nie zabrakło na nim krótkiego podsumowania, podziękowań oraz zarysu planów na zbliżającą się rundę wiosenną.

     Następnie we wtorek 15 grudnia w bardzo gościnnych progach restauracji Lednickie Wrota odbyło się wigilijne spotkanie ponad 30 osób bliżej związanych z klubem oraz wszystkimi drużynami funkcjonującymi w stowarzyszeniu.

Czytaj więcej...

Poznaj naszego Sponsora: Catering Gral

Gral       Catering Gral Pana Rafała Gracza to kolejny darczyńca z naszej szerokiej palety sponsorskiej prezentowany w cyklu "Poznaj naszego Sponsora".

      Firma "GRAL" działa od 2002 roku. Jest to rodzinna firma świadcząca usługi gastronomiczne i cateringowe tylko w Wielkopolsce. Od 2007 roku właśnie w Pobiedziskach działa zakład cateringowy, w którym zgodnie z decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej przygotowywane są posiłki od surowca po wyroby gotowe.

Czytaj więcej...

Poznaj naszego Sponsora: SKP Ligmanowscy

SKP Ligmanowscy

    Kolejną firmą prezentowaną w ramach cyklu Poznaj naszego Sponsora jest "Stacja Kontroli Pojazdów Ligmanowscy" Państwa Darii i Roberta Ligmanowskich.

    Specjalnością firmy są przeglądy rejestracyjne pojazdów o masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t. Natomiast wyspecjalizowana kadra stacji gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Czytaj więcej...

Huraganiści pamiętają

17 11 01 1        Święto Zmarłych to czas kiedy odżywają wspomnienia o tych którzy odeszli. W tym dniu zapalamy znicze pamięci na ich grobach, jako dowód naszej przyjaźni i dobrych wspomnień. 

     Symboliczny znicz pamięci zapalony na grobach osób związanych z naszym Huraganem, zmarłych nie tylko w ostatnich latach to znak, że zmarli pozostają w naszej nie tylko "klubowej" pamięci na zawsze.

     Pamiętajmy o tym i nawiedzajmy choć na chwilę miejsca spoczynku byłych Huraganistów! (gk)

Poznaj naszego Sponsora: Firma "Lech-Bud"

lechbud        Kolejną firmą, którą mamy przyjemność zaprezentować w ramach cyklu „Poznaj naszego Sponsora” jest firma „Lech-Bud” Pana Leszka Brońskiego. Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane „Lech-Bud” swoją działalność rozpoczęło w 1991 roku.

       To właśnie wieloletnie doświadczenie oraz wyznaczanie sobie coraz bardziej ambitnych celów pozwoliło firmie zyskać grono stałych oraz zadowolonych klientów.

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner