Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Relacje

Oficjalne otwarcie sezonu, spotkanie ze sponsorami = liga start!

18 08 09   W czwartek 8 sierpnia o godzinie 19:45 w gościnnych progach Karczmy Lednickie Wrota odbyło się oficjalne otwarcie sezonu, prezentacja drużyny seniorów przed rozpoczynającym się jutro sezonem.

Spotkanie zorganizowane przez zarząd zgromadziło blisko 60 osób. Pojawili się przedstawiciele miasta, sponsorzy, prezes WZPN Paweł Wojtla oraz kilkunastu zawodników pierwszej drużyny.

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie sukcesy naszych wychowanków!

19 07 03 2    Barbara Wierzbińska oraz Bartosz Stasiak czyli 13-letnia zawodniczka młodzików i 19-letni zawodnik seniorów Huraganu maja na swoim koncie sukcesy rangi ogólnopolskiej!

Oboje niedawno zapisali na swoim koncie zdobycie Mistrzostwa Polski. Basia wraz z reprezentacją Wielkopolski U-14 dziewcząt zdobyła Mistrzostwo Polski w swojej kategorii, z kolei Bartek w barwach klubu Spartan Lublin zdobył Mistrzostwo Polski Niesłyszących!

"Aktywni bez barier" z udziałem Huraganu

19 02 18 4      W niedzielę 10 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Pobiedziskach odbyło się zimowe sportowe święto zorganizowane przez Stowarzyszenie Dla Ciebie przy współpracy ze stowarzyszeniami sportowymi m.in. z terenu miasta i gminy Pobiedziska. Była to druga edycja tego wydarzenia.

Na tego typu imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli naszego piłkarskiego stowarzyszenia!

Celem imprezy była m.in. integracja lokalnej społeczności poprzez sport oraz zbiórka publiczna, której celem było pozyskanie funduszy na organizację zajęć rehabilitacyjno-terapeutycznych dla mieszkańca Pobiedzisk Kacpra Waldy. Udało się zebrać blisko 25 000 zł.

Sparingowy remis z bandyckim atakiem na zdrowie "Cinka"!

19 02 03 1      Remisem 1:1 z IV-ligowym Sokołem Pniewy zakończył się pierwszy sparing Huraganu. Czerwono-czarni prowadzili do przerwy 1:0.

Niestety gigantycznym cieniem na cały aspekt sportowy tego meczu towarzyskiego miała sytuacja z początku spotkania. Rywale zaczęli bardzo agresywnie i niebezpiecznymi faulami przerywali akcje Pobiedziszczan.

Po jednej z nich już w 4 minucie (!) w bandycki, brutalny sposób Marcin Jackowiak został sfaulowany na własnej połowie przez zawodnika Sokoła Patryka Janeczka...

Tuż za podium we Wrześni

17 01 06    Turniejem halowym we Wrześni zainaugurowali rok 2018 piłkarze drużyny seniorów Huraganu.

Czerwono-czarna mieszanka rutyny i młodości zajęła czwarte miejsce przegrywając w półfinale ze zwycięzcą zawodów Victorią Września.

W meczach grupowych Pobiedziszczanie pokonali Lechię Kostrzyn oraz przegrali z silnym zespołem złożonym z trenerów Szkółki Piłkarskiej FOX, którzy na co dzień występują w różnych zespołach regionu.

Czerwono-czarna młodzież obecna na meczu Lecha

17 12 11    Młodzi, czerwono-czarni zawodnicy dopingowali w niedzielę drużynę Lecha Poznań w meczu z Cracovią Kraków.

Zawodnicy naszego klubu w silnej liczbie ponad 50. osób, w towarzystwie dzieci oraz młodzieży z obszaru Wielkopolski, mogłi zobaczyć grę zawodowców na dużym stadionie, która z pewnością zainspiruje ich do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Remis z Wartą Śrem na koniec przygotowań

17 07 29      Bezbramkowym remisem zakończył się ostatni mecz sparingowy piłkarzy Huraganu. Czerwono-czarni zremisowali na własnym terenie z czołowym zespołem klasy okręgowej Wartą Śrem 0:0.

Był to piąty, zarazem ostatni mecz towarzyski przed rozpoczęciem zmagań ligowych. Komplet wyników gier kontrolnych naszego zespołu można zobaczyć tutaj.

Trener Paweł Kutynia miał do dyspozycji 17 zawodników. W kadrze zabrakło m.in. kontuzjowanych Mateusza Siemińskiego, Adama Napieralskiego, Arkadiusza Powałowskiego, Damiana Gocałka oraz dwójki nowych graczy, którzy dołączą do pierwszej drużyny naszego klubu.

Gra lepsza od wyniku

17 07 26      Po dwóch towarzyskich wygranych z rzędu z Obrą Kościan (3:1) i Orkanem Konarzewo (2:1) tym razem czerwono-czarni przegrali z przedstawicielem kujawsko-pomorskiej IV ligi Unią Janikowo 3:1 (2:1).

Z powodu obfitych opadów deszczu czego efektem było zalanie płyty głównej w Pobiedziskach mecz rozegrany został ostatecznie na wyjeździe.

Trener Paweł Kutnia w czwartej grze kontrolnej miał do dyspozycji 18. zawodników. Zabrakło kontuzjowanych Adam Napieralskiego, Damiana Gocałka i Grzegorz Karasiewicza oraz Mikołaja Witaszyka, Mikołaja Kidawy i Igora Watrasa.

Huragan silniejszy od Orkanu

22 07 17      W trzecim sparingu letnich przygotowań Huraganiści wygrali u siebie z występującym w klasie okręgowej Orkanem Konarzewo 2:1. Był to trzeci mecz kontrolny podopiecznych trenera Pawła Kutyni.

Na prowadzenie wyszli goście, którzy wykorzystali rzut karny podyktowany za faul w 29' minucie gry. Mecz nie był porywającym widowiskiem. Orkan ograniczał się głównie do zagrywania długich piłek, a po gospodarzach dało się zauważyć zmęczenie spowodowane trudami treningowymi ostatnich dni. Trener Kutynia miał do dyspozycji 17. zawodników.

Tuż po przerwie wyrównanie strzałem zza pola karnego dał Patryk Jóźwiak, a na 2:1 gola w 69' minucie zdobył jeden z zawodników testowanych. Wynik mógł być wyższy ale dobrych okazji nie wykorzystali m.in. Mateusz Gawroński oraz zawodnicy testowani.