Piątka do zera...

16 10 29      Po dwóch meczach bez przegranej czerwono-czarni doznali sromotnej porażki... Piłkarze Huraganu przegrali ze zdecydowanie lepszą Iskrą Szydłowo na własnym terenie aż 0:5!

Pierwszego gola nasz zespół stracił tuż przed przerwą. Po błędzie defensywy i bramkarza w 43. minucie rywale wyszli na prowadzenie. Z ciekawszych sytuacji z pierwszej części gry to... mecz w 30. minucie przerwany został na kilka minut przez silne opady deszczu z gradem.

Po przerwie zdecydowanie bardziej zmotywowani byli gospodarze, którzy za wszelką cenę próbowali wyrównać. Bliski takiego obrotu sprawy w 62. minucie był Mikołaj Witaszyk. Niestety w 66. minucie było 0:2 i mecz się dla Huraganistów skończył... W ostatnich 10. minutach rywale strzelili trzy gole i wygrali ostatecznie 5:0...

Skład: Bartosz Gibasiewicz - Mikołaj Kidawa, Patryk Cegielski, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski - Ahmed Alaa "Luka" (82' Tymoteusz Urbański), Krystian Nowicki (46' Mateusz Siemiński), Przemysław Andrusieczko, Damian Gocałek, Mateusz Gawroński (46' Marcin Jackowiak) - Mikołaj Witaszyk (79' Wojciech Tymczyszyn). Ponadto w kadrze: Marcin Kamiński, Oskar Włodarczyk, Adam Napieralski. (gk)