Pewne, pierwsze wyjazdowe trzy punkty Huraganistów!

16 11 04 1    Pierwsze zwycięstwo na terenie rywala w tym sezonie stało się faktem! Czerwono-czarni pewnie pokonali Luboński KS aż 4:0! Tym samym mecz jakże ważny dla układu tabeli dla obu zespołów zakończył się po myśli zawodników trenera Damiana Łukasika.

W pierwszej połowie, jak i przez większą cześć meczu to piłkarze Huraganu prowadzili grę. Jednak do 30. minuty strzałów na bramkę Lubońskiego jak i Huraganu praktycznie nie było. Bliski szczęścia był Damian Gocałek, któremu niewiele zabrakło aby pokonać bramkarza strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krystiana Nowickiego.

W 42. minucie drugi strzał, a pierwszy celny oddali gospodarze. Bartosz Gibasiewicz był jednak na posterunku i dobrze odbił uderzenie piłkarza Lubońskiego. Piłka wychodząc w pole gry odbiła się jeszcze od słupka. Dwie minuty później było 1:0 dla Huraganu! Po uderzeniu Mikołaja Witaszyka, piłka odbiła się od słupka, a idealnie w polu karnym odnalazł się Oskar Włodarczyk i pokonał golkipera rywali.

Trzy minuty po wznowieniu drugiej części meczu wynik po zamieszaniu w polu karnym podwyższył Mikołaj Witaszyk. Ten sam zawodnik, który rozegrał bardzo dobre zawody w 83. minucie zdobył trzeciego gola po strzale głową z rzutu rożnego wykonywanego przez Ahmeda Abdullaha

Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Adam Napieralski, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Lubońskiego Bartoszem Kowalskim. Było to pierwsze trafienie "Karmela" w tym sezonie, który na boisku pojawił się w 67. minucie gry.

Skład: Bartosz Gibasiewicz - Mikołaj Kidawa, Arkadiusz Powałowski, Marcin Pająk, Marcin Jackowiak - Mateusz Gawroński (85' Mateusz Siemiński), Krystian Nowicki (60' Patryk Jóźwiak), Damian Gocałek, Oskar Włodarczyk (67' Adam Napieralski), Ahmed Abdullah (88' Tymoteusz Urbański) - Mikołaj Witaszyk. Ponadto w kadrze: Marcin Kamiński, Patryk Cegielski.

Krótka fotorelacja dostępna na profilu klubu na facebook TUTAJ(gk)