Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Warta nadal w grze o trzecią ligę

17 04 24     Niestety nie udało się piłkarzom Huraganu zapunktować w meczu z obecnym mistrzem naszej ligi Wartą Międzychód. Czerwono-czarni ulegli u siebie 1:4, przegrywając do przerwy jedną bramką. Piłkarze z Międzychodu, walczący o awans do III-ligi tracą obecnie sześć oczek do liderującego Lubuszanina Trzcianka.

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli przyjezdni obejmując prowadzenie po golu Patryka Smolarka w 18 minucie meczu. W pierwszej części swoje okazje mieli również przyjezdni ale i gospodarze. Gola wyrównującego mógł zdobyć m.in. Mateusz Gawroński, Mikołaj Witaszyk czy Adam Napieralski.

Punktem zwrotnym meczu była druga żółta kartka w konsekwencji czerwona, którą w 52. minucie za faul obejrzał Bartosz Żołądkiewicz. W 67' i 70' minucie prowadzenie podwyższył Gerard Pińczuk. Gola kontaktowego po rzucie rożnym strzałem głową zdobył Adam Napieralski dla którego było to czwarte trafienie w tym sezonie.

Chwilę po golu kontaktowym bramkę mógł zdobyć wprowadzony w drugiej połowie Mateusz Francuszkiewicz lecz lepiej w dogodnej okazji zachował się golkiper przyjezdnych. Wynik ustalony został w ostatniej minucie za sprawą Jarosława Krysiaka

Bramki: 0:1 18' Patryk Smolarek, 0:2 67' Gerard Pińczuk, 0:3 70' Gerard Pińczuk, 1:3 79' Adam Napieralski, 1:4 90' Jarosław Krysiak.

Skład: Marcin Kamiński - Mikołaj Kidawa, Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Mateusz Gawroński (60' Mateusz Francuszkiewicz), Bartosz Żołądkiewicz, Damian Gocałek (75' Michał Garczyński), Damian Siek, Adam Napieralski - Mikołaj Witaszyk (80' Bartosz Ciarkowski). Ponadto w kadrze: Bartosz Kordylewski, Igor Watras, Arkadiusz Powałowski.