Drugi mecz kontrolny za nami

18 02 05       Porażką 1:3 (1:2) z PKS Racot w Poznaniu (IV liga grupa południowa) zakończył drugi towarzyski pojedynek seniorów naszego klubu. Wynik zdecydowanie nie odzwierciedla jednak tego co działo się w spotkaniu.

Do spotkania z zespołem z Racotu drużyna trenera Pawła Kutyni przystąpiła m.in. bez chorych/kontuzjowanych Chachuły, Maćkowiaka, Watrasa, Gocałka, Trepki, Napieralskiego, Sadowczyka oraz Stasiaka.

Mecz od prowadzania rozpoczęli piłkarze Huraganu. Gola w 20. minucie po dośrodkowaniu Davida Paku-Tshela zdobył Mariusz Olczyk. Wynik mogli podwyższyć m.in. Patryk Jóźwiak oraz Mikołaj Witaszyk ale bardzo dobrze w bramce rywali spisywał się bramkarz.

Piłkarze z Racotu pomimo przewagi Huraganu na prowadzenie wyszli po golach strzelonych głową w 29. i 40. minucie. W drugiej odsłonie przewaga zawodników z Pobiedzisk była jeszcze większa lecz brakowało skuteczności i wykończenia. W 86. minucie po błędzie w środku pola i klasycznej kontrze rywale dołożyli trzecie trafienie i wygrali ostatecznie 3:1.

Skład: Testowany1 - Mateusz Siemiński, Testowany2, Marcin Pająk, Kacper Bienert - Ryszard Wierzbiński, Patryk Jóźwiak, Mikołaj Witaszyk, David Paku-Tshela, Mikołaj Szymocha - Mariusz Olczyk. Ponadto zagrali: Sebastian Majchrzak, Testowany3, Testowany4.

Na kolejny sprawdzian Huraganiści udadzą się w przyszłą sobotę do Jarocina, gdzie zagrają z III-ligową, miejscową Jarotą. Początek meczu o godzinie 12. (gk)