Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Trzy punkty przyjechały do Pobiedzisk!

20180418 192307      Komplet trzech punktów z wyjazdu do Skoków przywieźli piłkarze seniorów Huraganu. Czerwono-czarni wygrali w zaległym meczu z miejscową Wełną 3:2 (3:1).

Mecz pierwotnie rozegrany miał być 18 marca, ale ze względu na zły stan murawy i warunki pogodowe został przełożony na późniejszy termin.

Huraganiści podrażnieni porażką sprzed czterech dni wyszli na to spotkanie bardzo zmotywowani i zdeterminowani. Po 30. minutach Pobiedziszczanie prowadzili już 3:0.

Wynik meczu w 21. minucie otworzył Kacper Bienert, dla którego było to pierwsze trafienie w Huraganowym trykocie. W 27. minucie drugiego gola zdobył David "Andrzej" Paku Tshela, który popisał się ładną indywidualną akcją.

Dwie minuty później było 3:0. Drugiego gola w meczu zdobył Bienert, który podobnie jak przy pierwszej bramce pewnie wykończył zespołową akcję drużyny. Do tego momentu zdecydowanie lepszym zespołem byli przyjezdni. Później mecz się wyrównał i tuż przed przerwą gola kontaktowego strzałem w długi róg bramki zdobył Radosław Modlibowski.

Po przerwie gospodarze za wszelką cenę chcieli gonić wynik. Z kolei Huragan mądrze się bronił i czyhał na kontry. Niestety w dwóch 100% sytuacjach zabrakło zimnej krwi i strzały Marcina Jędrzejczaka i strzelca drugiej bramki "Paku" nie znalazły drogi do bramki.

Wełna największe zagrożenie stwarzała długimi piłkami posyłanymi w pole karne debiutującego w HP Mikołaja Miczyńskiego. Bardzo niebezpiecznie były również wykonywane przez miejscowych stałe fragmenty gry. Po jednym z nich w 81. minucie zrobiło się 2:3 i końcówka była nerwowa, lecz piłkarze ze Skoków nie zagrozili już bardziej bramce Huraganu.

W końcówce to przyjezdni mieli znów doskonałe okazję do podwyższenia rezultatu, ale strzały Mariusza Olczyka i Mikołaja Witaszyka wybronił bramkarz gospodarzy.

Sklad: Mikołaj Miczyński - Marcin Pająk, Mateusz Siemiński, Patryk Jóźwiak, Mateusz Roszak (65 Piotr Trepka) - Marcin Jędrzejczak (72' Igor Watras), Mariusz Olczyk, Mikołaj Szymocha (75' Mikołaj Witaszyk), Szymon Ignaczak, Kacper Bienert - David Paku Tshela (80' Oskar Schultz). Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Bartosz Stasiak, Ryszard Wierzbiński. (gk)