Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Porażka po ciekawym i dobrym meczu

18 04 30        Niestety nie udało się zdobyć punktów w pojedynku z czwartym zespołem ligi Tarnovią Tarnowo Podgórne. Huraganiści przegrali na własnym terenie po ciekawym meczu 1:2 (0:0).

Pierwsza części to chyba najlepsza piłkarsko połowa w wykonaniu czerwono-czarnych w tej rundzie. Bardzo dobre okazje do objęcia prowadzania mieli m.in. dwukrotnie Paku-Tshela, Chachuła oraz Szymocha. Goście również atakowali i groźnie uderzali z dystansu, ale to Huraganiści byli zespołem lepszym.

Po przerwie górą byli jednak rywale, którzy już w 48. minucie gry wyszli na prowadzenie po uderzeniu z dystansu Jakuba Smury. Niestety 6 minut później było 0:2 po szybkiej akcji Tarnovii. Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne zespołu z Pobiedzisk niefortunnie przeciął Patryk Jóźwiak i skierował piłkę do własnej bramki.

Huraganiści mogli zdobyć gola kontaktowego, ale strzał Mariusza Olczyka w 60. minucie trafił w słupek, a akcje sam na sam Szymochy wyłapał bramkarz z Tarnowa Podgórnego. Goście również groźnie atakowali i mogli zdobyć bramki, ale piłka dwukrotnie trafiła w poprzeczkę oraz bardzo dobrze w bramce spisywał się Sebastian Majchrzak.

W 90. minucie gola kontaktowego zdobył Mikołaj Witaszyk, który strzałem głową pokonał bramkarza rywali po dośrodkowaniu Mateusza Chachuły. Chwilę później sędzia zakończył ciekawy IV ligowy pojedynek.

W drużynie gości zobaczyć można było byłych ligowców tj. Bartosza Ślusarskiego, Błażeja Telichowskiego oraz Zbigniewa Zakrzewskiego, którzy z pewnością swoim doświadczaniem wnoszą do zespołu Tarnovii dużo dobrego.

Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Szymon Ignaczak, Mateusz Siemiński - Marcin Jędrzejczak (68' Mikołaj Witaszyk), Mariusz Olczyk, Piotr Trepka (80' Oskar Schulz), Mateusz Chachuła, Mikołaj Szymocha (80' Ryszard Wierzbiński) - David Paku Tshela (75' Igor Watras). Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński, Maciej Sommerfeld, Mateusz Roszak.

Wkrótce dostępna będzie fotorelacja z pojedynku z Tarnovią przygotowana przez Pawła Witka. (gk)