Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Ostatni mecz Marcina Pająka w Huraganie

18 06 04        Porażką 0:2 na własnym terenie zakończyli ligowym sezon piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali z piątym zespołem ligi Unią Swarzędz.

          Był to mecz szczególny dla kończącego swoją piłkarską przygodę 35-letniego kapitana drużyny Marcina Pająka, który w 80. minucie opuścił plac gry. Był to również ostatni mecz Huraganu w IV lidze. Ze względu na reorganizację rozgrywek w przyszłym sezonie rywalizować będziemy w lidze międzyokręgowej.

18 06 04 1

        Obie bramki dla gości padły w drugiej połowie w 54. i 80. minucie. Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana, w drugiej swoją pozycję w tabeli potwierdzili Unici i wywieźli komplet punktów z Pobiedzisk.

    W sobotnim spotkaniu trener Paweł Kutynia nie mógł skorzystać z Marcina Jędrzejczaka oraz Mikołaja Miczyńskiego.

       Tym samym sezon 2017/18 przeszedł do historii. Czerwono-czarni zajęli miejsce 13, które przez reorganizację rozgrywek skutkuję tym, że w nowym sezonie rywalizować będziemy w nowo utworzonej lidze międzyokręgowej (3 ligi w wielkopolsce).

     Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk (80' Ryszard Wierzbiński), Szymon Ignaczak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Mateusz Chachuła, Maciej Sommerfeld, Mikołaj Szymocha (65' Piotr Trepka), Kacper Bienert (75' Konrad Juskowiak), David Paku-Tshela - Mikołaj Witaszyk (60' Mariusz Olczyk). Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Mateusz Roszak, Igor Watras. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner