Najbliższy mecz

Ostatni mecz

HURAGAN - ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO 1-4

Rozczarowanie... Nie tak wszyscy kibice HP wyobrażali sobie te świąteczne popołudnie 11 listopada na naszym stadionie. Do Pobiedzisk przyjechała drużyna Zjednoczonych Trzemeszno, sąsiad z tabeli i po zwycięstwie w Kostrzynie wydawało się tylko kwestią jak wysoko pokonamy zespół gości. Jednak piłka nożna pokazała że jest "okrutnym"sportem, ponieważ dostaliśmy" lanie" 1:4 grając w drugiej połowie wręcz kompromitująco. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Egipcjanin Luka i to była jedyna chwila radości naszych kibiców, ponieważ prowadziliśmy 1:0 do przerwy. O drugiej połowie środowego spotkania lepiej zapomnieć i wszyscy czekamy na niedzielę, gdzie w pożegnalnym meczu w roku 2015 podejmować będziemy Wełnę Skoki. Liczymy, że w tym arcyważnym meczu dla obydwu zespołów drużyna Huraganu powalczy o cenne trzy punkty.