Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Porażka po słabym i bezbarwnym meczu

18 09 09      Szczerze można napisać, że nikt nie spodziewał się takiego rozstrzygnięcia. W meczu VI kolejki ligowej Huraganiści przegrali u siebie z niżej notowanym Leśnikiem Margonin 2:4...

         Niestety jak spojrzy się na braki kadrowe z jakimi boryka się zespół z Pobiedzisk sytuacja może już wyglądać nieco inaczej... Z Leśnikiem nie mogło zagrać aż 9 (!!!) zawodników w zdecydowanej większości z podstawowego składu.

       Mecz miejscowi rozpoczęli jednak bardzo dobrze co nie wskazywało, że ostatecznie dojdzie do tragedii... W 8. minucie groźnie uderzał Witaszyk, a minutę później było 1:0. Okazję sam na sam z golkiperem Leśnika wykorzystał Marcin Jędrzejczak.

      Cztery minuty później było już niestety 1:1. Niezdecydowanie bloku defensywnego i naszego bramkarza wykorzystał napastnik rywali. Podobne okoliczności pomogły rywalowi zdobyć gola dającego prowadzenia w 36. minucie gry. Tuż przed przerwą wyrównał z rzutu karnego Patryk Jóźwiak.

     Niestety drugą cześć spotkania to skuteczni piłkarze Leśnika i brak koncepcji naszej drużyny na zdobycie przynajmniej jednej bramki. Goście na prowadzenie wyszli w 50. minucie po rzucie karnym, a w 88. dobili miejscowych strzelając czwartego gola. Cała druga połowa to optyczna przewaga gospodarzy z której praktycznie nic nie wynikało.  

         Spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy z związku ze śmiercą ojca Marcina Jackowiaka piłkarza pierwszej drużyny Huraganu.

      Skład: Bartosz Łaganowski - Filip Sadowczyk (65' Bartosz Stasiak), Maciej Sommerfeld, Patryk Jóźwiak, Piotr Trepka - Igor Watras (72' Kamil Grzybowski), Ryszard Wierzbiński (63' Marcin Jesionkowski), Bartosz Żołądkiewicz, David Paku-Tshela, Marcin Jędrzejczak - Mikołaj Witaszyk. Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Grzegorz Karasiewicz, Mateusz Siemiński. (gk)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner