Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Wełna ratuje punkt w doliczonym czasie gry...

19 04 07 1    Hokejowym remisem zakończył się hit XIX kolejki ligi międzyokręgowej. Pobiedziszczanie zremisowali w Skokach z liderem tabeli miejscową Wełną 4:4 tracąc czwartego gola w drugiej minucie doliczonego czasu gry...

Pojedynki Wełny z Huraganem w Skokach zawsze dostarczały dużo emocji. Tym razem nie było inaczej, a mecz mógł się podobać nawet najwybredniejszemu kibicowi piłki nożnej.

Spotkanie od mocnego uderzania rozpoczęli Huraganiści. W 5 minucie po uderzeniu z ok. 16 metrów prowadzenie dał Kacper Bienert. Dziesięć minut później powinno być 2:0, ale Mateusz Chachuła przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem rywali. Po niemrawym początku później do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy wyrównali w 27 minucie po wrzutce z autu z bocznego sektora boiska. Warto zaznaczyć, że w ten sposób Wełna najbardziej zagrażała bramce strzeżonej przez Dominika Nowickiego.

Dziesięć minut po przerwie wstrząsnęło miejscowymi. Najpierw w 49 minucie gola bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Mateusz Chachuła, a pięć minut później Kacper Bienert mierzonym strzałem podwyższył na 3:1, dobijając uderzenie Daniela Brylewskiego, które trafiiło w poprzeczkę. Taki wyniki mocno zmotywował piłkarzy ze Skoków, którzy wzięli się do odrabiania strat.

Wyrównanie "przyszło" w 4 minuty, kolejno w 69 i 73 minucie po precyzyjnych uderzeniach rywali. W 72 minucie przed startą gola gospodarzy uratował ich bramkarz ładnie broniąc i parując strzał Davida Paku-Tshela na rzut rożny. Kiedy wydawało się, że Wełna pójdzie za ciosem, drugiego gola w tym meczu bezpośrednio z rzutu rożnego strzelili Huraganiści. Tym razem z drugiej strony dośrodkował Piotr Trepka i dał prowadzenie.

Niestety arbiter doliczył do regulaminowego czasu cztery minuty i w tym okresie padł gol, który zadecydował o podziale punktów. W 92 minucie przeciwnicy wykorzystali akcję sam na sam. Cały zespół Huraganu po trafieniu reklamował spalonego, lecz arbiter ostatecznie uznał trafienie miejscowych i mecz zakończył się podziałem punktów.

Skład: Dominik Nowicki - Daniel Brylewski, Bartłomiej Kubicki, Piotr Trepka, Kacper Bienert - Marcin Jędrzejczak (64' Bartosz Stasiak), Mateusz Siemiński, Jakub Matusiak, Damian Gocałek, David Paku-Tshela (73' Marcin Jesionkowski) - Mateusz Chachuła (64' Mikołaj Witaszyk). Ponadto w kadrze: Marcin Putra, Filip Sadowczyk, Adam Trzeszczyński, Ryszard Wierzbiński.