Porażka juniorów

W kolejnym meczu I Ligi Juniorów drużyna HP przegrała na własnym boisku z jednym z faworytów rozgrywek, drużyną Tarnovii Tarnowo Podgórne 2:4. Bramki dla czerwono-czarnych zdobyli Mikołaj Kidawa i najlepszy strzelec zespołu Wojciech Tymczyszyn. Mimo porażki należą się brawa dla naszych juniorów, szczególnie za drugą połowę meczu, gdzie przy odrobinie szczęścia mogliśmy uratować choć jeden punkt. Drużyna musiała sobie radzić bez kontuzjowanych podstawowych zawodników Pawła Skrodzkiego i Michała Kasprowicza, natomiast Kamil Darzecki, Mikołaj Kidawa i Mikołaj Kistowski mogli zagrać tylko 45 minut. Pozostali zawodnicy trenera Raszewskiego podjęli walkę i pokazali że drzemią w nich duże możliwości. Pamiętajmy że nasz zespół jest najmłodszy w całej lidze mistrzowskiej, wiekszość naszych zawodników jest młodsza od rywali o dwa lata, a to w piłce juniorskiej jest bardzo dużo. Pomimo porażki Huragan utrzymał piątą pozycję w tabeli. (mk)

SKŁAD:
B.Łaganowski - K.Darzecki, G.Karasiewicz, F.Sadowczyk, B.Stasiak - P.Drabarz, K.Marczak, D.Hamera, I.Watras, W.Tymczyszyn - D.Wala
Po przerwie zagrali M.Kidawa, M.Kistowski, P.Kolber, J.Treumann, J.Łakomy, na ławce J.Połatyński.