Młodziki już pewne awansu do pierwszej ligi!

17 05 18      Wielkie gratulacje dla wszystkich piłkarzy drużyny młodzików i trenera Włodzimierza Watrasa! Remis w Zbąszyniu zapewnił 16 punktów przewagi nad czwartym zespołem na pięć kolejek do końca i pewne miejsce w pierwszej trójce premiowane awansem do pierwszej ligi rozgrywek w swoim roczniku. Już jesienią młodzi Huraganiści będą mogli skonfrontować swoje umiejętności na tle najlepszych drużyn naszego regionu, jak Lech czy Warta Poznań.

Początek meczu wcale nie był jednak przyjemny, ponieważ to piłkarze Odry szybko zdobyli dwie bramki. Jeszcze przed przerwą odpowiedział najlepszy na boisku Kacper Antkowiak, który zdobył również wyrównującego gola w drugiej połowie. Mimo dużej w tej części meczu przewagi i kilku wyśmienitych okazji strzeleckich udało się tylko zremisować, jednak w tym przypadku był to bardzo przyjemny remis. Brawo!

Nie udało się powiększyć dorobku punktowego juniorom starszym, lepszy był w Pobiedziskach lider tabeli Kopernik Poznań wygrywając 3-1. Piłkarze Huraganu zostawili na boisku dużo zdrowia, i szczególnie po przerwie zagrali nieżle, ale kolejny już raz w tym sezonie zadecydowały stracone w bezsensowny sposób bramki. Dopiero pod koniec meczu po strzale Igora Watrasa udało się nieco zmniejszyć rozmiary porażki.

Ze skutecznością nie mają ostatnio problemów obie drużyny orlików. Starsi chłopcy odnieśli trzecie z rzędu wysokie zwycięstwo wygrywając z zawsze groźną Unią Swarzędz aż 9-2. Cztery bramki w tym meczu zdobył Antek Misiur, dwie Kuba Wypychowski, a po jednej Wiktor Paterski, Tymek Hetmańczyk oraz Jasiu Bulzacki. Jeszcze więcej bramek nastrzelała rozgrywająca swój mecz nietypowo już w środę młodsza drużyna, która po czterech bramkach Kuby Sujki, trzech Mikołaja Młodego i Kacpra Zielińskiego, dwóch Basi Wierzbińskiej oraz jednej Antka Kasprzaka i Mateusza Krąkowskiego pokonała Junior Koziegłowy w imponujących rozmiarach 14-0.