Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Huraganowa młodzież wróciła do ligowej rywalizacji!

18 09 05       Większość drużyn młodzieżowych Huraganu rozpoczęła już ligową rywalizację. Przypomnijmy, że obecnie w strukturach naszego stowarzyszenia sportowego trenuje regularnie siedem drużyn młodzieżowych.

        Juniorzy starsi pod wodzą trenera Roberta Raszewskiego zwyciężyli w Luboniu z miejscową Stellą 3:4. Do przerwy utrzymywał się wynik 2:2. Na listę strzelców wśród zawodników Huraganu wpisali się: Marcin Jesionowski dwukrotnie, Dawid Hamera i Mateusz Łaczkowski. Był to już drugi ligowy pojedynek tego rocznika, wcześniej wygrali z Wartą Międzychód u siebie 8:0.

      Wiele powodów do zadowolenia mają również trenerzy Tomasz Andersz i Daniel Drożdżyński, ponieważ juniorzy młodsi ograli po ciężkim i trudnym meczu Luboński 1943 Luboń 4:0. Bramki w tym spotkaniu strzelali: Hubert Bąkowski, Ignacy Bartniczak, Fabian Meller i Jakub Maciejewski. Również dla młodszych juniorów był to drugi mecz, wcześniej pokonali w Mosinie UKS Orlik 5:1.

       Zwycięstwem młodzików z Pobiedziska zakończyła się potyczka z zespołem Wielkopolska Komorniki. 2:1 - taki rezultat widniał na tablicy wyników po zakończeniu spotkania podopiecznych trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego. Na listę strzelców po stronie Huraganu wpisali się: Kacper Trzosek oraz Basia Wierzbińska.

      Wyższość Wełnianki Kiszkowo musieli uznać podopieczni trenerów Włodzimierza Watrasa i Leszka Grygiera. Orliki Huraganu Pobiedziska przegrały wyjazdowe spotkanie 7:2, a dla gości bramki strzelali Maciej Sujka i Antek Piotrowski.

     Natomiast żaki trenera Macieja Olejniczaka czekają jeszcze na swój ligowy debiut w rozgrywkach turniejowych organizowanych przez WZPN. Najmłodsza nasza ekipa wzięła za to udział w turnieju w Kobylnicy, gdzie rozegrała sześć spotkań. 

      Cały czas ciężko trenuje grupa zamiejscowa z Wronczyna, która pod okiem Roberta Raszewskiego regularnie doskonali swoje umiejętności. Na swoją szansę gry czekają jeszcze trampkarze Huraganu Pobiedziska trenowani przez Andrzeja Rittera, którzy pauzowali z powodu pobytu na obozie.  (bs)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner