Seniorzy wznowili treningi

    We wtorek 12 lipca seniorzy naszego klubu wznowili treningi po przerwie wakacyjnej. W zajęciach, które odbyły się na płycie głównej wzięło udział 21. zawodników.

    Wśród sporej grupy piłkarzy pojawiło się 5. nowych graczy oraz trójka zawodników, związanych wcześniej z naszym klubem tj. Marcin Jackowiak, Krystian Nowicki oraz Oskar Włodarczyk. Na pierwszych zajęciach zabrakło Damiana Gocałka, Patryka Jóźwiaka, którzy do zajęć powrócą w najbliższych dniach.

    Niepewna z kolei jest przyszłość Dariusza Nowaka, który powrócił po rocznym wypożyczeniu do Unii Swarzędz. W Unii w najbliższym sezonie zagrają prawdopod

    Podopieczni Łukasz Kubzdyla w najbliższych czterech tygodniach trenować będą codziennie. Pierwsza gra kontrolna rozegrana zostanie w najbliższą sobotę w Pobiedziskach, a rywalem będzie drużyna Białego Orła Koźmin (IV liga, 6 miejsce, grupa południowa), początek meczu o godzinie 12.obnie wypożyczeni w poprzedniej

    Kolejnymi rywalami kolejną będą Górnik Konik (20.07. - wyjazd), Korona Stróżewo (23.07. - dom), Victoria Września (27.07. - wyjazd) oraz Obra Kościan (30.07. - wyjazd). rundzie do Zjednoczonych Trzemeszno Bartosz Żołądkiewicz oraz Tomasz Neumann. Z przyczyn osobistych z gry zrezygnował Adrian Płoska.