Ponownie o krok od podium

18 01 16      Po raz drugi czwarte miejsce w halowym turnieju zorganizowanym w Komornikach dla WOŚP zajęli seniorzy Huraganu. Czerwono-czarni trafili do grupy B w której zmierzyli się z trzema rywalami.

     Po wygranej z Piastem Kobylnica oraz remisach z Wełną Skoki i gospodarzami Wielkopolską Komorniki, nasz zespół awansował do półfinału rozgrywek.

      Rywalem w tej fazie zawodów był zespół Gromu Plewiska, który w końcówce przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W meczu o trzecie miejsce w karnych lepsza okazała się drużyna z Komornik. Zawody wygrał Grom Plewiska.  

     Trener Paweł Kutynia zabrał tym razem do Komornik Dominika Nowickiego oraz Marcina Jackowiaka (1. bramka), Mikołaja Witaszyka (2), Mikołaja Szymochę (1), Kacpra Bienerta (1), Mateusza Siemińskiego, Mariusz Olczyka (3) i Ryszarda Wierzbińskiego.

      Celem udziału w turniejach we Wrześni oraz w Komornikach była przede wszystkim dobra zabawa i wstęp do ciężkiej pracy która z pewnością czeka na zawodników z Pobiedzisk.

     W najbliższych tygodniach Huraganiści trenować będą zgodnie z ustalonym planem. Pierwszym rywalem w grze towarzyskiej będzie 27 stycznia Obra Kościan.

        Więcej informacji na temat okresu przygotowawczego przeczytać można tutaj(gk)

jesien17