IV-ligowy TPS Winogrady pierwszym sparingowym rywalem

18 08 03 1      Już jutro o godzinie 11. na Stadionie w Pobiedziskach swój pierwszy mecz towarzyski w sezonie 2019/20 rozegrają piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni na płycie głównej podejmować będą świeżo upieczonego czwartoligowca TPS Winogrady Poznań.

     Drużyna Prezesa Andrzeja Juskowiaka wyprzedziła nasz zespół w ligowej rywalizacji o sześć punktów, sprawiając swoim kibicom sporą niespodziankę zajmując pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Zespół trenera Łukasza Kubiaka zainauguruję rozgrywki IV ligi podobnie jak Huraganiści w weekend 10/11 sierpnia.

     Jutrzejszy pojedynek będzie szansą dla szóstki zawodników, którzy w tym tygodniu trenowali z kadrą pierwszej drużyny. Na boisku nie zobaczmy Bartłomieja Kubickiego, Jakuba Matusiaka, Mikołaja Witaszyka, Kacpra Bienerta (urlopy) oraz Ryszarda Wierzbińskiego (po zabiegu przegrody nosowej).

     W przyszłym tygodniu Huragan rozegra aż trzy sparingi. W środę w Tarnowie Podgórnym z Tarnovią i w weekend dwa spotkania z Pogonią Lwówek i Avią Kamionki. (gk)19 07 13