Zapowiedź - sobota - 16:00, Tarnovia Tarnowo Podgórne - HURAGAN

Grafika wyjazd mala      Po domowej porażce z liderem drużyną Mieszka Gniezno, kolejny bardzo trudny rywal przed piłkarzami Huraganu. Tym razem na wyjeździe czerwono-czarni zagrają z Tarnovią Tarnowo Podgórne, która zajmuje w ligowej tabeli drugą pozycję. Początek meczu w sobotę o godzinie 16.

       Rywale w 7. kolejkach (mają do rozegrania zaległy mecz z Kotwicą Kórnik) zgromadzili 15. punktów, raz remisując i raz przegrywając na własnym terenie z Unią Swarzędz 0:1. W składzie rywali podobnie jak ubiegłym sezonie występują byli ekstraklasowcy czyli Bartosz Ślusarski (wychowanek HP), Zbigniew Zakrzewski, Błażej Telichowski oraz Marcin Kikut, który jest grającym trenerem Tarnovii.

     Czerwono-czarni z kolei do Tarnowa jadą bez kontuzjowanych Sebastiana Majchrzaka i Bartosza Żołądkiewicza. Zabraknie również Mateusza Gawrońskiego oraz Mikołaja Szymochy, który w ostatniej chwili wypadł z powodu choroby. 

     Zawody poprowadzi trójka sędziów z KS Leszno. Arbitrem głównym będzie Przemysław Czajka, a pomagać mu będą Mariusz Konieczny oraz Tomasz Kasperski.

      Wynik na żywo z Tarnowa śledzić można na portalu poliskieligi.net. (gk)

jesien17