Zapowiedź - sobota - 15:00, Kotwica Kórnik - HURAGAN

Grafika wyjazd mala     Po wysokiej porażce na własnym terenie z Lubuszaninem Trzcianka Huraganiści w XIII serii gier udadzą się do Kórnika gdzie zmierzą się z miejscową Kotwicą. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 15.

     Rywale po letnich wzmocnieniach są zupełnie innym zespołem niż w poprzednim sezonie. Kórniczan wzmocniło m.in. kilku zawodników występujących ostatnio w III-ligowej Polonii Środa. Podopieczni byłego zawodnika Huraganu Tomasza Nawrota mają na swoim koncie 18 punktów. 

      Pobiedziszczanie po wygranej w tygodniu w Okręgowym Pucharze Polski podreperowali sobie trochę morale po porażce w ostatniej serii gier IV ligi. Nie pomaga nadal niestety sytuacja kadrowa i kontuzje. W Kórniku oprócz cały czas kontuzjowanych Davida Paku-Tsheli oraz Bartosza Żołądkiewicza zabraknie również kapitana Marcina Pająka i Mikołaja Kidawy.

       Z kolei po dobrych występach w spotkaniach pucharowych w "18" znaleźli się dwaj juniorzy 17-letni Igor Watras oraz 16-letni Ryszard Wierzbiński dla którego będzie pierwsza obecność w kadrze na mecz ligowy seniorów.

     Zawody poprowadzi trójka sędziów z KS Poznań. Arbitrem głównym będzie Adam Kupsik, a pomagać mu będą Aleksander Guzik oraz Dawid Kolasiński(gk)

jesien17