Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka

19 05 24     Trzy ligowe mecze u siebie z tym rywalem to trzy porażki Huraganu, który nie strzelił w Pobiedziskach GLKS-owi nawet gola… Zęby w tych meczach łamali sobie kolejni trenerzy ostatnich czterech lat: Łukasz Kubzdyl, Damian Łukasik i obecny Paweł Kutynia.

     Niesamowita to i dość niepowtarzalna statystyka, którą musimy przełamać w niedzielne popołudnie. Jest ku temu nadzieja, choć Wysoka to typowa drużyna wyjazdów. Zanotowała tam aż siedem zwycięstw przy zaledwie czterech u siebie. Do przełamania tego rywala po raz pierwszy doszło w tym sezonie jesienią na wyjeździe. Zwycięstwo 3:0 było pierwszym wygranym meczem Huraganu z Wysoką w siódmej w ogóle konfrontacji tych drużyn. Wynika z tego, że u siebie też do czterech razy sztuka!?

     W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody, a oczekiwanie na drugą część meczu umili kibicom podwójny występ naszych HURAGAN Girls!.

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Krzysztof Malinowski, a pomagać mu będą Sebastian Krzoska i Daniel Gajewski.

    Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Wynik do przerwy oraz końcowy dostępny będzie na żywo na oficjalnym koncie klubu na Twitter kliknij ). (pk/gk)

19 05 21 1