Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Płomień

19 08 30 1     Czwarta kolejka ligowych zmagań sezonu 2019/20 przeniesie piłkarzom Huraganu domowy pojedynek z Płomieniem Połajewo. Początek meczu w najbliższą niedzielę o godzinie 15. na stadionie przy Kiszkowskiej 7.   

    Płomień do Pobiedzisk przyjedzie mocno podbudowany po zeszłotygodniowym bezbramkowym remisie z liderującą wówczas Iskrą Szydłowo. Huraganiści z kolei miejmy nadzieję podrażnieni po zeszłotygodniowej wyprawie do Łobżenicy będą chcieli zrehabilitować i poprawić nastroje w drużynie.

   W kadrze HP nie zobaczymy na pewno Mateusz Siemińskiego, Bartłomieja Kubickiego oraz odbywającego karę dwóch meczów dyskwalifikacji po spotkaniu z Pogonią Piotra Trepki

      W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. W kasie biletowej dostępny będzie również numer Bezpłatnego Informatora Kibica "HuraGol". Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Krzysztof Ślefarski, a pomagać mu będą Marcin Zieliński i Krzysztof Marczyk.(gk)

19 08 30