Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sokół Pniewy

19 09 06 1       Ligowa rywalizacja z każdą kolejną kolejką nabiera rumieńców. W V serii spotkań do Pobiedzisk przyjedzie zespół z pierwszoligową przeszłością, ekipa Sokoła Pniewy. Początek spotkania w najbliższą niedzielę o godzinie 15.

     Nieco młodszym kibicom przypomnieć należy fakt, że nasz niedzielny rywal przez dwa sezony (93/94 i 94/95) występował w Polskiej pierwszej lidze (dziś ekstraklasa). Obecnie Sokół jest spadkowiczem z IV ligi. Pniewianie po ostatnim awansie w sezonie 2017/18 na czwartoligowe boiska, na tym poziomie grali tylko jeden sezon. Obecnie zajmują 12 miejsce po czterech meczach rozegranych na wyjeździe z dorobkiem 4 punktów.     

    Ostatni raz drużyna Huraganu z Sokołem w meczu o punkty spotkała się w sezonie 2013/14 na boiskach IV ligi. Wówczas drużyna trenera Krzysztofa Pancewicza, w niedzielę dokładnie 6 lat temu (!) pokonała u siebie rywali 6:1 (materiał HuraganTV),  a na wyjeździe zremisowała 2:2.

      W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. W kasie biletowej dostępny będzie również numer Bezpłatnego Informatora Kibica "HuraGol". Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Jakub Należyty, a pomagać mu będą Mariusz Kobus i po raz trzeci z rzędu w meczu naszej drużyny Krzysztof Marczyk.(gk)

19 09 06

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner