Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Powiedzieli po meczu - Nielba Wągrowiec

ppm     Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po niedzielnym pojedynku XVIII kolejki IV ligi z Nielbą Wągrowiec, wygranym przez nasz zespół 4:0!

Marcin Jackowiak - pomocnik (90 minut): "Do Pobiedzisk przyjechał wicelider tabeli i zdecydowany faworyt tego meczu. Pewnie wiele osób z góry odbierało nam szansę na 3 punkty, ale u nas w szatni wyglądało to troszkę inaczej. Każdy z nas był pozytywnie nastawiony i pełen wiary w zwycięstwo. Już na samym początku bramka Bartka dała nam dużego „kopa” i wiarę w nasze możliwości. Wygraliśmy zaangażowaniem i kolektywem, który tworzymy skrupulatnie od początku okresu przygotowawczego do nowej rundy. Każdy z nas dał z siebie 100%, dobrze współpracowaliśmy i czekaliśmy mądrze na błędy naszego rywala oraz sami tworzyliśmy dogodne sytuacje. Cieszy wygrana i kolejne spotkanie „na zero z tyłu”, lecz trzeba zachować chłodne głowy na najbliższe trudne wyjazdy."

Michał Garczyński - pomocnik (od 80 minuty): "Główny, bardzo budujący wniosek, który można wysnuć po tym meczu jest jeden - tak, jesteśmy już teamem, drużyną. Na tej podstawie można wiele zbudować. Pomagaliśmy sobie nawzajem i widać w tym wszystkim myśl. Kiedy Nielba przycisnęła przy wyniku 2:0, potrafiliśmy utrzymać rezultat do przerwy. Później konsekwentnie realizowaliśmy założenia taktyczne, co dało taki a nie inny efekt. Spokojnie, wierząc w swoje umiejętności, podejdziemy do kolejnych spotkań. Gra z taką wiarą i poświęceniem da, nam nadzieję, sporo satysfakcji zarówno nam jak i wszystkim, którym dobro Huraganu leży na sercu."

Bartosz Żołądkiewicz - pomocnik (90 minut): "Wygrana w tym meczu jak najbardziej nam się należała, graliśmy to co przed meczem założyliśmy, konsekwentnie od początku do końca. Cieszy fakt, że zagraliśmy na „zero” z tylu, a z kolei strzelone 4 bramki napawają optymizmem i motywują do dalszego działania. W mojej ocenie cały zespół zagrał z ogromnym zaangażowaniem. Ten mecz pokazał, że z każdym przeciwnikiem można wygrać. Będziemy walczyć o 3 punkty w każdym zbliżającym się meczu"

Adam Napieralski- pomocnik (do 76 minuty meczu): "Tylko 3 punkty! Właśnie z takim nastawieniem podeszliśmy do meczu z Nielba. Interesowało nas tylko zwycięstwo i plan, który sobie założyliśmy został wykonany. Pokazaliśmy charakter i po tak efektownym zwycięstwie uważam, że zasłużenie to my na koniec meczu mogliśmy cieszyć się z kompletu punktów, które w imieniu drużyny dedykuję naszej zmarłej Św. pamięci Patrycji Kleczewskiej. Cieszą bramki, cieszy wygrana, jednak to już historia i musimy myśleć o następnej kolejce, gdzie przyjdzie nam się mierzyć z liderem. Wierzę jednak w to, że w meczu z Trzcianka podejdziemy z takim samym nastawieniem i determinacją do walki o 3 punkty!!!"

Zapraszamy do zapoznania się do realcji z meczu z Nielbą Wągrowiec. (gk)