Powiedzieli po meczu - Pogoń Łobżenica

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XXII kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Pogoni Łobżenica. Czerwono-czarni przegrali u siebie 0:3.

Marcin Pająk - obrońca (90 minut): "Czasami brak słów jest najlepszym komentarzem..."

Piotr Trepka - obrońca (45 minut): "Po wygranych w Dopiewie i u nas w meczu sparingowym wiedzieliśmy, że przystępujemy do meczu z Pogonią w roli faworyta. Byliśmy także świadomi, ze zwycięstwo bardzo zbliży nas do ewentualnej walki o utrzymanie.

Początek meczu wcale nie wskazywał na to, że spotkanie zakończy się rezultatem 0:3. Niestety błędy jakie popełnialiśmy skrzętnie wykorzystywali zawodnicy z Łobżenicy. Uważam, że powinniśmy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i skupić na kolejnym który rozgrywamy już w środku tygodnia."

Szymon Ignaczak  - pomocnik (90 minut): "Przegrana z ostatnią drużyną w tabeli na pewno boli, nie możemy tracić punktów w takich meczach. Sam wynik z pewnością nie jest adekwatny do tego co działo się na boisku. Mimo, że przegraliśmy, aż 0:3 uważam że byliśmy piłkarsko drużyną lepszą, która próbowała grać w piłkę, utrzymywała się przy niej większość czasu nie murując przy tym własnego pola karnego. Następny mecz już w środę, dlatego mam nadzieje, że długo nie będziemy musieli czekać na kolejne punkty.(gk)