Powiedzieli po ostatnich meczach

ppm     Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po ostatnich pojedynkach IV ligi, w których mierzyliśmy się z czołowymi zespołami ligi Mieszkiem Gniezno, Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz Nielbą Wągrowiec.

       Mikołaj Miczyński - bramkarz: "Ostatnie trzy mecze to niestety trzy porażki po których czujemy  niedosyt, ponieważ staraliśmy się wykonywać założenia trenera jak najlepiej. Było wiele momentów gdzie prowadziliśmy grę lub dobrze się  broniliśmy i wyczekiwaliśmy na błędy przeciwnika. Niestety nam przydarzyło się ich za dużo. Teraz robimy wszystko i by było ich jak najmniej i walczymy do końca."

        Kacper Bienert - pomocnik: "Czekały nas najtrudniejsze mecze, wiedzieliśmy, że każdy zdobyty punkt pomoże nam osiągnąć cel jaki sobie założyliśmy, jednak niestety nie poszło po naszej myśli. Po dobrych meczach w Gnieźnie oraz z Tarnovią byliśmy pełni optymizmu przed meczem z Nielba, jednak nie daliśmy rady. Zostało nam pięć meczów do końca ligi i chcemy wycisnąć z tych spotkań co się da i walczyć dalej. Żałuję że nie mogłem pomóc drużynie w meczu z Tarnovia. Mam nadzieję, że w sobotę się przełamiemy i w Obornikach zdobędziemy komplet punktów."

       Mikołaj Witaszyk - napastnik: "Niestety nie zaliczyłem w tych meczach zbyt wiele minut. W każdym z tych spotkań jednak staraliśmy się grać piłką, w pewnych okresach gry mieliśmy inicjatywę. Mamy bardzo młody zespół, zbieramy doświadczenie w meczach z silnymi przeciwnikami i to będzie w przyszłości, mam nadzieję, że niedalekiej procentowało." (gk)

jesien17