Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora

17 09 15      Od przyszłego tygodnia na naszej stronie pojawi się nowy cykl artykułów przedstawiających sponsorów naszego stowarzyszenia. Chcielibyśmy przybliżyć naszym Czytelnikom instytucje i przedsiębiorstwa, dzięki którym gramy, nieustannie się rozwijamy oraz zawsze zmierzamy po zwycięstwo.

       I mimo, że czasami nie wygrywamy, to jak powiedział kiedyś trener naszej reprezentacji w latach 2009-2012, Franciszek Smuda: "bo piłka nożna jest taka, że błędy są konieczne, ale chodzi o to, by było ich jak najmniej", to zawsze dajemy z siebie tyle, ile możemy, ograniczając błędy i koncentrując się na poprawnej grze pełnej zaangażowania i pasji.

       Wiele osób zdaje sobie sprawę, jak ogromną rolę odgrywa wsparcie - zarówno w momentach sukcesu, jak i porażki. Myślimy, że wielu sponsorów i osób pomagających naszemu Klubowi kieruje się słowami znanej sentencji: nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz - jesteśmy za to ogromnie wdzięczni i doceniamy każde wsparcie! (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner