Poznaj naszego Sponsora: KOSBRUK

kosbruk

       Wsparcie finansowe oraz mentalne okazywane naszemu klubowi jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stowarzyszenia.

    Wiedzą o tym doskonale nasi Sponsorzy Premium, wśród których jest firma Kompleksowe Układanie Kostki Brukowej KOSBRUK Mateusz Mikitow. Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej.

        Firma Kosbruk, prowadzona przez p. Mateusza Mikitowa, to przedsiębiorstwo, które zrealizowało już wiele projektów związanych ze zmianą nawierzchni uliczek, chodników czy dróg. To jednak nie tylko układanie kostki brukowej, ale także dobranie odpowiednich materiałów, planowanie działań oraz staranne wykonanie zlecenia. Firmę Kosbruk charakteryzują profesjonalne usługi brukarskie, dokładnie wykonane realizacje oraz wielu zadowolonych klientów.

       Jedną ze znanych i docenianych inwestycji było wybudowanie ul. Kolejowej w Pobiedziskach w ramach Projektu: „Wspieranie strategii niskoemisyjnych na terenie gminy Pobiedziska poprzez tworzenie kompleksowej infrastruktury Zintegrowanych Węzłów Przesiadkowych w Biskupicach, Pobiedziskach i Pobiedziskach Letnisko wraz z zakupem środków transportu publicznego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

       Jak widać, do rozwoju naszej gminy przyczynia się wiele osób oraz przedsiębiorstw. Dzięki takiej grze zespołowej możemy śmiało twierdzić, że wspólnie odniesiemy zwycięstwo. Podobnie jest z klubem Huragan Pobiedziska — tworzymy z naszymi Sponsorami swego rodzaju drużynę, która razem może o wiele więcej, niż w pojedynkę.

      To bardzo dobra wizja dla Huraganu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za dotychczasowe wsparcie, które uzyskaliśmy od przedsiębiorstwa Kosbruk i mamy nadzieję na dalszą współpracę. Życzymy naszemu Sponsorowi Premium wielu zleceń oraz związanych z nimi sukcesami.

        Zachęcamy również do zapoznania się również z artykułami o innych Sponsorach klubu w cyklu artykułów "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17