Poznaj naszego Sponsora: BŁYSK - profesjonalna firma sprzątająca

blysk sp       Huragan Pobiedziska jest wspierany przez wiele przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju nie tylko zawodników, ale i całego klubu.

    Dzięki tym firmom możemy pozwolić zawodnikom na trenowanie oraz rozgrywanie meczów, bez napięcia dotyczącego kwestii organizacyjnych oraz finansowych. Kolejną firmą, która nas wspiera, jest BŁYSK - profesjonalna firma sprzątająca.

       Przedsiębiorstwo BŁYSK to firma sprzątająca z siedzibą w Pobiedziskach, oferująca kompleksowe usługi czyszczące. Ta profesjonalna firma oferuje zarówno sprzątanie powierzchni prywatnych, jak i komercyjnych. W ramach swojej działalności firma BŁYSK proponuje sprzątanie: pomieszczeń, biur, domów i firm. W ofercie można także znaleźć porządkowanie terenów zewnętrznych. 

    Oprócz powyższych nasz sponsor zapewnia swoim klientom mycie okien, czyszczenie pozbruku, a także szamponowanie wykładzin, tapicerki meblowej oraz dywanów. Chcąc wynająć profesjonalną firmę do czyszczenia elewacji i utrzymania czystości wokół obiektów, również można zwrócić się do przedsiębiorstwa BŁYSK prowadzonej przez p. Andrzeja Trepkę.

      Firma dostosowuje swoją ofertę nawet do największych wymagań swoich klientów, wykonując również prace agregatorem wysokociśnieniowym. Oprócz czyszczenia ważne jest także utrzymanie danej powierzchni w dobrym stanie, dlatego skorzystać z oferowanych przez firmę prac konserwacyjnych posadzek i parkietów.    

    Jesteśmy pewni, że wszystkie osoby, które zdecydują się na współpracę z tą firmą sprzątającą z Pobiedzisk, będą w 100% zadowolone. Ze swojej strony chcielibyśmy bardzo podziękować przedsiębiorstwu BŁYSK za wsparcie klubu naszego Huraganu, zachęcając przy tym i Państwa do skorzystania z usług oferowanych przez tę firmę. 

     Tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z opisami naszych pozostałych Sponsorów, wśród których znajdują się także artykuły o naszych Sponsorach strategicznych, głównych i premium. Więcej w cyklu: "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17