Kalendarz klubowy na rok 2018 już dostępny!

2017 12 21 KALENDARZ     Ze wsparciem Sponsorów Huraganu oraz z pomocą osób związanych z klubem udało nam się wydać kalendarz ścienny na rok 2018.

      Wydanie kalendarza to jeden z tradycyjnych punktów naszych klubowych działań, na którym bardzo nam zależy. Jednak w tym roku, w jego wyglądzie zaszło kilka zmian, które musicie koniecznie zobaczyć.

        Kalendarz na cały rok dla wielu osób jest niezastąpionym narzędziem, przypominającym o dniu tygodnia i płynącym czasie. Wiemy, że wydany przez nas kalendarz ścienny na 2018 będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które w pewien sposób są związane z klubem. 

      Na kalendarzu znalazło się aż 7 zdjęć wszystkich drużyn Huraganu, w tym także piękniejszej części naszego zespołu, czyli grupy cheerliderek Huragan Girls. Pod zdjęciami umieszczone zostało bardzo ważne dla nas pole czyli logotypy naszych Sponsorów. To osoby i przedsiębiorstwa, które cały rok wspierają nasze Stowarzyszenie i dodatkowo pomogły przy wydaniu tego kalendarza. 

      Pod logotypami można zobaczyć skróty do kanałów w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube (zapraszamy do obserwowania profilu). 

      Towarzyszące nam czerwono-czarne barwy można znaleźć nie tylko na kalendarzu na rok 2018. Cały czas dla wszystkich sympatyków i kibiców są dostępne gadżety, wśród których znajdują się: szaliki, smycze, długopisy, zapachy do auta, ramki rejestracyjne, breloki czy skarpety z logo HP.

      Kalendarz na rok 2018 oraz wyżej wymienione gadżety można zakupić m.in. w sklepie ODiDO na Rynku w Pobiedziskach.

      Już niedługo w ofercie sprzedażowej pojawią się również CZAPKI i RĘKAWICZKI ZIMOWE. Pracujemy również nad wprowadzeniem innych, nowych gadżetów - bądźcie czujni!

      Jeżeli chcecie mieć oryginalny i niezastąpiony gadżet z naszym lokalnym klubem, warto już dziś wybrać te gadżety na prezent dla bliskich lub dla siebie. Dziękujemy, że jesteście z nami! (jd)

jesien17