Mróz pokrzyżował weekendowe plany seniorów

18 03 18    Po otrzymaniu oficjalnej informacji w miniony piątek o odwołaniu meczu w Skokach z miejscową Wełną w ramach XVIII kolejki IV ligi czerwono-czarni nie rozegrali ostatecznie żadnego spotkania. 

      Wstępnie, awaryjnie na sobotę zaplanowano sparing z trzecim zespołem A-klasy NKS Niepruszewo. Mecz miał odbyć się na płycie głównej w Pobiedziskach, ze względu na brakiem możliwości zagrania na boisku rywala i brak wolnego terminu na boisku ze sztuczna nawierzchnią.

      Niestety plany pokrzyżowały fatalne warunki pogodowe i zamarznięta płyta boiska przy Kiszkowskiej. Mecz musiał zostać odwołany. 

        Pogoda zepsuła plany większości zespołów, które miały zainaugurować ligowe rozgrywki. Udało rozegrać się tylko trzy spotkania. W Swarzędzu miejscowa Unia zremisowała z Mieszkiem 1:1, Sparta Oborniki przegrała z Lubuszaninem Trzcianka 1:4, a Iskra Szydłowo zremisowała z Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:1.

       Teoretycznie wszystkie nierozegrane spotkania zaplanowano na środę 18 kwietnia. W Skokach zagramy o godzinie 17:30. (gk)

jesien17