Poznaj naszego Sponsora: Catering Gral

Gral       Catering Gral Pana Rafała Gracza to kolejny darczyńca z naszej szerokiej palety sponsorskiej prezentowany w cyklu "Poznaj naszego Sponsora".

      Firma "GRAL" działa od 2002 roku. Jest to rodzinna firma świadcząca usługi gastronomiczne i cateringowe tylko w Wielkopolsce. Od 2007 roku właśnie w Pobiedziskach działa zakład cateringowy, w którym zgodnie z decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej przygotowywane są posiłki od surowca po wyroby gotowe.

     Catering Gral specjalizuje się głównie w wyrobach garmażeryjnych oraz w dostarczaniu posiłków regeneracyjnych dla firm, przedszkoli, prowadzeniu stołówek, dostarczaniu posiłków do szpitali. Organizuję imprezy firmowe, rodzinne i okolicznościowe. Podwyższając ciągle jakość świadczonych usług od 2011 roku firma ma wdrożony system HACCP.

    Siedziba mieści się w Pobiedziskach przy ul. Zbożowej 4. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazywane wsparcie i jednocześnie zachęcamy do korzystania ze smacznych usług naszego sponsora. Zapraszamy na stronę internetową www.catering-gral.pl oraz profil facebook www.facebook.com/gralrafalgracz.

       Zapraszamy również do zapoznania z artykułami o innych sponsorach w cyklu "Poznaj naszego Sponsora". (gk)

sponsorzy jesien18