Niedziela z Huraganem

19 02 09 1       Mecz towarzyski seniorów oraz impreza charytatywna w której swój udział będzie miało również nasze stowarzyszenie, tak wyglądać będzie jutrzejszy dzień.

         Pierwszy gwizdek w sparingu z GKS Dopiewo zabrzmi o godzinie 12:00, z kolei "Aktywni BEZ Barier - integracje wokół sportu" rozpacznie się o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej w Pobiedziskach przy ulicy Kostrzyńskiej.

       Rywalem w drugiej grze kontrolnej będzie zespół z Dopiewa, który występuję podobnie jak Huragan w lidze międzyokręgowej ale w innej grupie. Przeciwnicy na półmetku rozgrywek zajmują w tabeli czwarte miejsce czyli to samo co Huraganiści. Mecz rozegrany zostanie w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej o godzinie 12.

       O godzinie 14. w Pobiedziskach rozpocznie się charytatywna impreza rodzinno-edukacyjna "Aktywni BEZ Barier - integracje wokół sportu" w której aktywny udział weźmie nasze stowarzyszanie. Organizatorem jest "Stowarzyszenie dla Ciebie."

       Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna, której celem jest pozyskanie funduszy na organizację zajęć rehabilitacyjno-terapeutycznych dla Kacpra Waldy. Serdecznie zapraszamy! (gk)19 02 09