Rezygnacja prezesa, brak następcy

           

13 11 19 zdjęcie HP

W ubiegłą środę 22 czerwca w siedzibie klubu odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu MGKS Huragan Pobiedziska.

Zarząd klubu zmalał do trzech osób po rezygnacji z funkcji prezesa Macieja Kistowskiego oraz członka zarządu Piotra Zielińskiego.

Tym samym na chwilę obecną władze w stowarzyszeniu sprawują: Andrzej Jesionkowski (wiceprezes), Monika Drożdżyńska (sekretarz) oraz Andrzej Ritter (skarbnik).

Niestety w trakcie trwania zebrania nie udało się wybrać nowego prezesa oraz dokooptować nowych członków zarządu.

              Po kilkunastominutowej dyskusji ustalono, że kolejna próba wyboru sternika klubu nastąpi w przyszły czwartek 30.06. o godzinie 19:15 w siedzibie klubu przy ulicy Kiszkowskiej 7.

              Już dziś serdecznie prosimy o przybycie wszystkie osoby związane z klubem dla których los klubu nie jest obojętny na kolejne Nadzwyczajne Walne Zebranie Wyborcze, które miejmy nadzieje pozwoli wybrać nowego prezesa naszego stowarzyszenia.

              Niestety w przypadku braku nominacji na wolne stanowiska (prezesa, członków zarządu)  istnieje widmo paraliżu w działaniu klubu, a co za tym idzie nieprzystąpieniem sześciu drużyn Huragan do rozgrywek ligowych w nadchodzącym sezonie 2017/18...