Komunikat Zarządu

Logo Huragan Stawiamy na swoich Szanowni Państwo,

w dniu 30 czerwca 2016 roku odbyło się II Walne Zebranie Wyborcze Członków Stowarzyszenia MGKS Huragan Pobiedziska. Niestety nie udało się wybrać nowego Prezesa Stowarzyszenia. Wyznaczono III termin na  08 lipca 2016, na godzinę 18:30 (oficjalna informacja pojawi się wkrótce).
Serdecznie dziękuję za obecność Zastępcy Burmistrza Panu Zbigniewowi Zastrożnemu, Dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji Panu Arturowi Krysztofiakowi, przybyłym Radnym oraz Gościom! Dziękuję Rodzicom i Członkom Stowarzyszenia! To dla nas, osób, które walczą, bardzo ważne wsparcie.
Niemniej jest to również dla mnie rzecz niezmiernie smutna, że Klub z tak długoletnią tradycją ma problemy ze znalezieniem osoby, która zechciałaby podjąć się pełnienia funkcji Prezesa. Funkcji, która ze względu na tradycję i historię powinna być zaszczytem...... Dlaczego tak się dzieje? Barwy Huraganu reprezentuje 6 grup młodzieżowych, ale nie możemy zapominać o grupie seniorskiej, grającej w IV lidze, która jest i musi być przedsionkiem do kariery sportowej naszej młodzieży!!! Huragan Pobiedziska to 79 lat historii, historii, która doprowadziła nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy! Do miejsca, które powinno napawać dumą nie tylko sympatyków piłki nożnej!!! Mamy drużynę dzielnie walczącą w IV lidze, co przy obecnym budżecie jest niemałym sukcesem. Mamy 6 grup młodzieżowych, które są godnymi rywalami dla innych niejednokrotnie większych Klubów. Czy w przyszłym roku dane nam będzie świętować 80-lecie istnienia???

Wszystkie osoby, które zechciałyby wesprzeć nasze Stowarzyszenie swoim zaangażowaniem, które chciałyby podjąć wyzwanie poprowadzenia Klubu serdecznie zapraszamy do współpracy!

Monika Drożdżyńska

Sekretarz MGKS Huragan Pobiedziska